مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

پلیور زنانه بافت

تصور فصل پاییز و زمستان، با این تصور که از پلیور زنانه بافت استفاده نکنیم، غیر قابل تصور است. آن ها همیشه ترند هستند و می توانند مثل الان به عنوان یک قطعه مهم در کمد لباس شما وجود داشته باشند و به آسانی مورد استفاده قرار گیرند.

لباس های بافتنی و پلیور زنانه بافت می تواند به عنوان یک آیتم حجاب به همراه دامن و شلوار زنانه مورد استفاده قرار گیرد. به همین دلیل است که این لباس می تواند برای بانوان ایرانی مناسب باشد

راهنمای پوشش پلیور زنانه :

. در ادامه این گفتار از دیبامد می خواهیم چند راه حل برای پوشیدن یک پلیور بافتنی را برایتان بگوییم. گرچه در نهایت انتخاب و سلیقه شما است که می تواند تعیین کننده باشد.

انتخاب رنگ:

همه ما دوست داریم در یک مهمانی صمیمانه پاییزه، یک ژاکت یا پلیور زنانه را که سبک و راحت است به همراه یک شلوار بپوشیم. این لباس ها می توانند حرکت و انعطاف شما را در انجام کار ها راحت کند. اگر دوست دارید در پاییز و زمستان لباس هایی با رنگ روشن بپوشید، ژاکت ها و پلیور های بافتنی راهی عالی هستند تا بتوانید با کمک آن ها رنگ های متفاوت و زیبا را به استایل خود اضافه کنید. شما می توانید رنگ پلیور های خود را به این صورت انتخاب کنید:

  • رنگ های روشن و گرم
  • رنگ های خنثی
  • رنگ هایی متناسب با آیتم های دیگری که می پوشید برای داشتن یک استایل تک رنگ.

اگر شما از کفش های کتانی و راحت خوشتان می آید باید بگوییم که خوش به حال شما. شما می توانید. ده ها استایل مختلف را با یک پلیور بافت زنانه امتحان کنید.

انتخاب دامن به همراه پلیور بافت:

اگر شما هم در انتخاب دامنی مناسب به همراه پلیور بافت زنانه خود سردرگم شده اید، باید بگوییم که این موضوع می تواند به سادگی حل شود. شما می توانید هر مدل دامنی را به همراه پلیور خود استفاده کنید.

شما می توانید یک پلیور سبک بافتنی را به همراه دامن بلند زنانه بپوشید. پلیور بافتنی زنانه خود را با یک دامن مجلسی زنانه پولک دار و با کفش های پاشنه بلند بپوشید. اگر هم می خواهید پلیور تان را به همراه یک دامن میدی زنانه بر تن کنید، می توانید برای داشتن یک استایل شیک و زیبای پاییزی یا زمستانی به سراغ چکمه های بلند بروید.

استفاده از جلیقه بافتنی:

اگر فکر می کنید استفاده از پلیور بافت زنانه هنوز زود است می توانید از انواع جلیقه و یا ژاکت زنانه هایی به شکل جلیقه استفاده کنید تا مدرن و زیبا باشید. شما می توانید یک شومیز زنانه سفید را به همراه این لباس ها  بپوشید.

لایه لایه پوشیدن:

با سردتر شدن هوا شما می توانید لایه های لباس خود را بیشتر کنید. مانند پالتو زنانه های بافتنی به همراه پلیور. جلیقه و شومیز و همه این قطعات را می توانید به آسانی به همراه یک شلوار زنانه زیبای جین بر تن کرده و بدون زیاده روی جلوه زیبایی به شما می دهد.