مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

پلیور بافت

فصل پلیور بافت رسیده است. پاییز فرارسیده و نوید زمستان سردی را هم می دهد. خوشبختانه پلیور های بافت، یک آیتم جذاب سه فصله هستند. می توانند برای موارد بیشماری مورد استفاده قرار گیرند. اگر شما هم درست در هنگام پوشیدن یک پلیور زنانه به این فکر می افتید که با آن چه لباس دیگری بپوشید این مقاله  دیبامد می تواند به شما کمک زیادی بکند. همچنین قبل از خرید هر گونه پلیور مردانه ای که می خواهید انتخاب کنید دانستن اینکه می توانید آن را با چه آیتم های دیگری هماهنگ کنید، خالی از لطف نیست.

به همراه پلیور بافت چه لباس هایی بپوشیم؟

همواره به یاد داشته باشید سبک پلیور بافت سبک لباس های گشاد و اورسایز است. بنابراین هیچ انتظار دیگری از آن نداشته باشید. که مانند یک ژاکت مردانه استرچ به شما بچسبد یا همانند یک بلوز بافتنی زنانه کاملا متناسب با اندام باشد. پلیور ها خصوصا نمونه های بافته شده آن به گونه ای هستند که از دانه های گرد بافته شده تشکیل شده اند و می توانند هوای زیادی را در خود نگه دارند. شاید در وهله اول سنگین باشند. اما آن قدر گرمای زیادی را ایجاد می کنند و سنگینی شان دلچسب است که پوشیدن آن ها را در یک صبح سرد به هرچیزی ترجیح می دهید.

برای آن که به همراه پلیور بافتنی خود بدرخشید می توانید موارد زیر را در انتخاب سایر لباس های خود در نظر بگیرید:

پلیور یقه اسکی

اگر تصمیم به پوشیدن یک پلیور یقه اسکی گرفته اید، بهتر است به این توصیه ها عمل کنید تا یک استایل دقیق و بدون اشتباه داشته باشید. اکثر پلیور بافت هایی که با یقه ایستاده در بازار موجود هستند، فرم مناسبی دارند و راحت هستند. شما می توانید این پلیور ها را به همراه یک ژاکت یا سوییشرت زنانه یا مردانه ست کنید. یا حتی می توانید آن ها را به همراه یک جلیقه مردانه و یا زنانه بپوشید. این کاملا بستگی به شما دارد که انتظار چه مقدار گرما را دارید.

پلیور های بدون درز

از مدل های کاربردی و جذاب پلیور بافت، نمونه های بدون درز آن ها هستند. این پلیور ها برای گرم ماندن و حفاظت از سرمای زمستان کاملا مناسب اند. برای تعدادی از افراد این پلیور ها به صورت لباس هایی در زیر پیراهن مردانه و یا زنانه کاربرد دارد. این ژاکت زنانه یا مردانه که کمی استرچ است در واقع از لایه نازکی و نخ ظریف برخوردار بوده و بیشتر می تواند به شما در لایه بندی لباس هایتان کمک کند.

پلیور های جلوباز

از خوبی های پلیور های جلو باز می توان به توانایی دیده شدن لباسی که در زیر آن پوشیده می شود اشاره کرد. این پلیور ها عموما در دو مدل دیده می شوند:

  1. پلیور های زیب دار ( مانند پلیور زنانه کلاه دار)
  2. پلیور های دکمه دار

سعی کنید برای داشتن یک استایل جسورانه، پلیور بافت خود را در رنگ روشن و لباس زیری را که می  تواند یک تیشرت مردانه ساده یا پیراهن زنانه  بلند باشد در رنگی تیره انتخاب کنید.