مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

پالتو چرم زنانه 

آیا پالتو چرم زنانه یک لباس گرم  و مطمئن است؟ ایا شما به عنوان یک بانوی شیک پوش در هنگام خرید پالتو زنانه به ویژگی های منحصر به فرد این آیتم کلاسیک توجه می کنید؟ چقدر برای شما اصالت و کیفیت محصولی همچون یک پالتو زنانه که از چرم تهیه شده است اهمیت دارد؟

برای یافتن پاسخ به هر یک از موارد فوق این مقاله را تا انتها بخوانید:

تاریخچه پالتو چرم زنانه:

پالتو ها یا کت های چرم، در واقع یکی از محبوب ترین انواع لباس های بیرونی هستند. منشاء این لباس زنانه زیبا به سال های جنگ جهانی اول بر می گردد. این لباس و نمونه های مشابه آن در ابتدا یک آیتم لباس مردانه بود و توسط خدمه نیروی هوایی پوشیده می شد. اما امروزه این پوشش برای میلیون ها زن و مرد مورد استفاده قرار می گیرد. اگر به فکر سرمایه گذاری هستید و می خواهید یک کت چرم زیبا را بپوشید، باید با باید ها و نباید هایی که در انتخاب و خرید آن تا مرحله پوشیدن آن با دیگر لباس های تان است، آشنا شوید.

راهنمای انتخاب پالتو های چرمی:

به این موارد در هنگام خرید پالتو چرم زنانه توجه کنید:

تلاش کنید تا یک چرم اصیل را انتخاب کنید:

شاید این مورد در دنیای کنونی کمی سخت باشد. تنوع اقلام و پوشاکی که به نمونه های اصلی شباهت دارند بسیار زیاد شده است. با این حال توصیه ما این است که حتما از نمونه هایی استفاده کنید که از چرم اصیل به دست آمده اند.

چرم های مصنوعی می توانند رد مقام دوم خوب و موجه باشند. به این شرط که توانسته باشند به خوبی حالت های چرم طبیعی را در ذهن بیننده تداعی کنند. با این حال این پالتو ها نمی توانند ویژگی های منحصر به فرد چرم طبیعی اصل را داشته باشند. با این حال قیمت کمتری دارند.

از ترکیب قهوه ای و سیاه جلوگیری کنید:

شاید برای شما پیش آمده است که بخواهید به همراه پالتو چرم زنانه ای که در رنگ هایی کلاسیک چون مشکی و قهوه ای است نمونه های را انتخاب کنید که از ترکیب هر دو به دست آمده است. این مورد با اینکه در هنگام پوشش آن بخواهید از لوازم جانبی قهوه ای به همراه پالتو مشکی و یا سیاه به همراه پالتو قهوه ای بپوشید متفاوت است. منظور این است که اگر پالتو چرمی شما قهوه ای است از پوشیدن یک مانتو زنانه مشکی خودداری کنید. همچنین از کفش و کیف قهوه ای استفاده کنید.

برای زمستان پالتو چرم بخرید:

شما نمی توانید در همه فصول از پالتو چرم زنانه استفاده کنید. این کار از نگاه آن ها که از مد می دانند مخفی نمی ماند. همچنین در زمان هایی که از سرما می توان گفت دستان شما منجمد می شود نیز زمان خوبی برای پوشیدن یک پالتو چرمی نیست. کت های چرمی گرم ، راحت و شیک هستند. پارچه ضخیم آن ها گرما به دام می اندازد و مانع خوبی در برابر ورود سرما هستند. اما رویه آن می تواند سرد شود و در هنگام تماس با دستی که دستکش زنانه نپوشیده است احساس بدی ایجاد کند.

با این همه تلاش کنید تا آن را در روزهای معمولی زمستان بر تن کنید و از ظاهر خود لذت ببرید.