مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

پالتو پسرانه کودک

پسر نوپای شما بزرگ شده است و حالا شما برای او به دنبال یک پالتو پسرانه کودک هستید تا در روزهای سرد زمستانی گرم بماند. کودک 3 ساله ای که دیگر قدش بلند شده و خودش می تواند به صورت مستقل راه برود و خواسته هایش را بیان کند، آماده است تا بتواند استایل های مختلف را امتحان کند.

شاید پیدا کردن هر لباس بچه گانه دیگری که در این روز های سرد زمستانی مورد نیاز است، به دشواری پالتو پسرانه نباشد. مثلا شما تا بحال حتما توانسته اید کفش پسرانه و مراحل انتخاب آن در روزهای سرد را امتحان کرده باشید. یا مثلا یک بلوز پسرانه دو لایه را برای او تهیه کرده باشید. اما از آن جایی که پالتو پسرانه کودک را در این سن برای اولین بار امتحان می کنید، شاید با نگرانی هایی مواجه شوید.

دستور العمل مختصری که در ادامه می آید به شما کمک می کند تا دست از این نگرانی ها بردارید:

راهنمای انتخاب پالتو پسرانه کودک:

گشتن در میان مدل های مختلف پالتو هایی که برای پسران طراحی شده است، این روزها وقت گیر شده است. و آن هم به خاطر تنوع و گسترده شدن طراحی ها و خطوط تولید لباس پسرانه است.

اما با در نظر داشتن موارد زیر و تصور اینکه خرید پالتو پسرانه کودک تنها پاسخ دادن به این سوال هاست هیچ گاه دچار آشفتگی نخواهید بود.

به چه منظوری برای پسر خردسال خود قصد تهیه پالتو کرده اید؟

انواع مدل های پالتو پسرانه کودک برای کاربردهای مختلفی طراحی شده اند. اگر کودک شما می خواهد در یک مسابقه فوتبال به مدت نیم ساعت در مدرسه ورزش کند، با زمانی که می خواهد در هوای سرد به همراه شما به یک مهمانی برود، قطعا استایل متفاوتی خواهد داشت.

از آن جایی که کودک ما زمان بیشتری را معمولا به پیاده روی و بای در فضای باز صرف می کنیم، بهتر است بر روی راحتی و گرمای پالتو پسرانه کودک خود تمرکز کنید.

آیا ضد آب بودن پالتوی پسرانه برای شما مهم است؟

همواره داشتن درجه ای از ضد آب بودن برای پسر شما ضروری است. زیرا آن ها همواره برای رفتن به مدرسه، پیاده روی و بازی با هم سن و سالان خودشان در فضای باز از این لباس ها استفاده می کنند. بنابراین بهتر است از شروع بارندگی ناگهانی تا زمان پیدا کردن یک سرپناه گرم بمانند.

البته نباید از این پالتو ها به مدت طولانی استفاده کرد. زیرا پالتو پسرانه کودک ضد آب با روکش های مخصوصی که عرضه می شوند خاصیت تنفسی نداشته و ممکن است در استفاده طولانی مدت، عرق کودک را در خود نگه داشته و موجب سرماخوردگی در او شوند. برای این منظور به دنبال استفاده از پالتو های گورتکسی باشید.

پالتوی انتخابی شما چگونه باشد تا استقلال کودک را خدشه دار نکند؟

یک کودک 3 ساله لجباز است و می خواهد خودش کارهایش را انجام دهد. حتی لباس پوشیدن. بنابراین انتخاب لباسی که از درجه ای از راحتی برخوردارند تا استقلال کودک شما را خدشه دار نمی کنند، ضروری هستند. اطمینان حاصل کنید که پالتوی پسرانه ی فرزند شما نه خیلی نرم است و نه خیلی سفت. به این ترتیب با چند بار تمرین کودک شما به راحتی می تواند خودش آن را بر تن خود کرده و در آورد.