مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

پالتو پسرانه شیک

هر ساله می توان با آمدن فصل سرما منتظر یک مدل پالتو پسرانه شیک و جدید باشیم. این ترند ها هر ساله در جشنواره های مد و در انواع استایل ها از کلاسیک گرفته تا خیابانی برای کودکان نیز رونمایی می شود.

این ترکیب های شیک و زیبای به کار رفته می تواند در رنگ های مختلفی که در لباس پسرانه به کار می رود نمایان شده تا هزاران گرایش و اصولی که در طراحی آن ها به کار می رود.

چیزی که شما به عنوان والدین یک پسر خردسال باید در هنگام خرید یک پالتو پسرانه شیک مد نظر قرار دهید، معجونی از آیتم های مختلف است. شما می توانید با مطالعه این گفتار دیبامد پی به این معجون استثنائی ببرید.

نکاتی کاربردی در تهیه یک پالتو پسرانه شیک:

برای آن که مطمئن باشید لباس گرمی که برای فرزند خود تهیه می کنید شیک است، نیازی نیست مراحل سخت و پیچیده ای را بگذرانید. بلکه بهتر است پایه ترین اصولی که می شناسید را به کار بگیرید.

رنگ های روشن برای بچه ها:

دقت کرده اید که رنگ های روشن به کار رفته در لباس مردانه و لباس زنانه نیز می توانند به راحتی حال و هوا و روحیه یک فرد بزرگسال را با هر گرایش فکری و اعتقادی به راحتی دگرگون کند. تاثیر این موضوع برای بچه ها بسیار بیشتر است.

سعی کنید همواره در انتخاب لباس برای پسر خود خصوصا یک پالتو پسرانه جدید شیک به جای انتخاب رنگ های سنتی و حاوی تنالیته خاکستری، به سراغ رنگ های روشن و شاد بروید.

در اینجا برای آن که اصول پایه ای شیک بودن را رعایت کرده باشید بهتر است کمی به تناسب رنگ پالتو پسرانه با رنگ پوست کودک خود نیز توجه کنید. در این حالت مطمئن باشید از این نظر توانسته اید یک پالتو پسرانه شیک را برای فرزند خود تهیه نمایید.

نزدیک تر بودن استایل پالتو به مدل های کلاسیک:

هیچ کس نمی تواند منکر شیک بودن استایل های قدیمی باشد. هر چه باشد استفاده از خطوط عمودی در طراحی های این لباس ها و تاکید بر خوش فرم نشان دادن اندام انسان در این مدل از لباس ها بیشتر است.

انتخاب یک پالتوی چرمی به رنگ های مختلفی چون قهوه ای ، آبی، خاکستری و مشکی همواره ای گزینه ای خیره کننده و شیک به حساب می آیند.

انتخاب صحیح پالتو با دیگر لباس های کودک:

اگر شما می خواهید یک پالتو پسرانه شیک تهیه کنید باید حتما به آیتم های دیگری که در استایل کودک به کار می برید هم دقت کرده باشید. شما نمی توانید به عنوان مثال یک بلوز پسرانه شیک را با یک شلوارک پسرانه که در منزل پوشیده می شود، هماهنگ کرده و پس از آن انتظار داشته باشید که آن بلوز همچنان به خوبی دیده شود.

برای این منظور سعی کنید مدل های مختلف کفش پسرانه و حالت های متنوع آن در استایل کودک را شناسایی کنید. با افزایش دانش خود در این زمینه می توانید به راحتی دست به انتخاب یک پالتوی زیبا و چشم نواز بزنید.

شما باید بتوانید این تناسب را در مواردی که در ادامه به آن ها اشاره شده است، رعایت کنید.

  • رنگ ها
  • مدل ها
  • جنس لباس ها