مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

پالتو پسرانه بچه گانه

در فصلی که هوای آن رو به سردی می گذارد، تهیه یک پالتو پسرانه بچه گانه برای کودک شما از اهمیت بالایی برخوردار است. پاییز و زمستان دو فصل بسیار زیبا و دیدنی از سال هستند. سرمای این فصل ها ممکن است گاهی شما را از انجام فعالیت های عادی و روزانه بازدارند. خصوصا برای کودکان می تواند این فصل ها، یک بهانه بزرگ برای سرماخوردگی باشد.

 در هر حال وقتی نوبت به مرحله انتخاب و پوشیدن لباسی گرم برای فرزندانمان در این آب و هوا می رسد، لازم است تا مواردی خاص را برای آن که در عین گرم بودن شیک هم به نظر برسند، در نظر بگیرید.

پالتو پسرانه بچه گانه و استایل های مختلف آن:

برای خرید پالتو پسرانه بچگانه، هیچ گاه به دنبال الهام گرفتن از هوای سرد زمستانی نباشید. شما باید بتوانید به کمک چند لباس پسرانه دیگر که برای فصل سرما طراحی شده اند و یا انواع اکسسوری پسرانه نظیر کلاه و شال گردن پسرانه بتوانید یک استایل جذاب را برای فرزند خود به وجود آورید.

بسیاری از مدل های پالتو پسرانه بچه گانه، خود نیز می توانند تا حدود زیادی به شما در انتخاب یک استایل فوق العاده یاری رسانند.

پالتو های چرمی:

یک پالتو پسرانه بچگانه چرمی، یکی از پرکاربرد ترین نمونه های لباس گرم برای کمد لباس کودک شما به حساب می آید. هنگامی که دمای هوا کاهش پیدا می کند، می توانید از آن به همراه یک شلوار پسرانه لی، یک کلاه پسرانه بلند به همراه یک شال گردن که دور گردن کودک شما حلقه زده است و یک تیشرت پسرانه معمولی در زیر آن، کودکتان را برای رفتن به بیرون از منزل آماده کنید.

این استایل که نمونه ی مینیاتوری شده ای از یک استایل لباس مردانه است، نمونه ای کلاسیک و بینظیر برای فرزند شما به حساب می آید.

پالتو های زیبای فوتر:

نیم پالتو یا پالتو پسرانه بچه گانه ای که یک یقه ی انگلیسی دارد و ظاهری مرتب و آراسته دارد، به نظر برای ماه های سرد سال ضروری به حساب می ِآید. این پالتو ها پسر شما را کمی هوشمندانه تر نشان می دهد. شما می توانید از یک ژاکت پسرانه سرمه ای رنگ به همراه شلواری جین، به زیبایی بی نظیر این مدل از پالتو پسرانه بیفزایید.

پالتو هایی که هیچ گاه قدیمی نمی شوند:

با خواندن این تیتر همه ذهن ها به سمت پالتو پسرانه بچه گانه پشمی می رود. شاید هزینه تهیه یکی از این پالتو ها بالا باشد، اما می تواند یک لباس بیرونی جدید و شیک برای فرزند شما باشد.

شما می توانید این لباس را در رنگ هایی آرامش بخش و خنثی تهیه نمایید. در هر حال پارجه های پشمی علاوه بر داشتن زیبایی، به خوبی می توانند گرما را در خود حفظ نمایند.

برای زیبا تر شدن این استایل شاید در نظر گرفتن یک کفش پسرانه مناسب با رنگ و جنس پالتو می تواند ظاهر فرزندتان را زیباتر نماید.

پالتو های جین:

اگر یکبار از این پالتو ها برای فرزند خود تهیه کرده باشید، دیگر عاشق همیشگی آن خواهید شد. سازگاری بی انتها و جذاب این لباس بچه گانه با دیگر لباس هایی نظیر انواع پلیور پسرانه و شلوار ها یکی از مزیت های این مدل از پالتو پسرانه بچگانه است.