مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

پالتو پسرانه بلند

قطعا یک پالتو پسرانه بلند کاربردی تر، گرم تر و البته خاص تر است. اما چه چیزی باعث می شود که ما سعی کنیم این پالتو ها را در بسیاری از مواقع انتخاب نکنیم؟ هر چه باشد، انعطاف پذیری کم و راحتی نسبی آن باعث می شود تا از این پالتو ها را در همه آب و هوا های مختلف و در فضای باز برای بازی کودک خود انتخاب نکنیم.

گرچه تهیه این مدل پالتو پسرانه برای فرزند ما به نظر ضروری می آید، اما با باید ها و نباید هایی در مرحله انتخاب مواجه است. ما قصد داریم در این گفتار به این باید ها و نباید ها بپردازیم:

باید ها و نباید های پالتو پسرانه بلند:

هما نطور که در ابتدای این مطلب هم به آن اشاره کردیم، پالتوی پسرانه ای که بلند است می تواند سرآمد انواع لباس پسرانه زمستانی باشد. اما همانطور که می دانید کودکان تا مدتی از پوشیدن و نگه داشتن آن بر تن خود امتناع می کنند. مواردی که می تواند قبول پالتو پسرانه بلند را برای فرزند شما آسان تر کند موارد زیر است:

استفاده نکردن از این پالتو ها در آب و هوای مرطوب:

خیس شدن این مدل پالتوی پسرانه می تواند یک زجر تمام عیار برای فرزند شما باشد. هم چنین داشتن لابه های مخصوص ضد اب که خاصیت تنفسی هم ندارند به این مشقت می افزایند. پس بهتر است کمی بیشتر از قبل به این موضوع دقت کنید. این پالتو ها اگر از پشم ساخته شده باشند می توانند به راحتی جاذب رطوبت بوده و کارایی اصلی خود که همانا گرمی و راحتی کودک شماست را از دست بدهند.

جنب و جوش فرزند شما و پالتوی بلند او:

کودکان مخصوصا یک پسر بچه پنج یا شش ساله در همه شرایط آب و هوایی می پرند، از جاهای مختلف بالا می روند، گاهی می خواهند روی زمین غلت بخورند و یا بخزند. بنابراین لازم است که اگر می خواهند یک لباس بپوشند، این لباس شان از تحرک آن ها نکاهد. پالتو پسرانه بلندی که شما برای فرزند خود تهیه می کنید، باید تا آن جایی بلند باشد و متناسب با قد فرزند شما انتخاب شده باشد که جلوی این فعالیت های کودکانه او را نگیرد.

مرتب ماندن پالتو در همه موارد:

اگر شما لباسی را بر تن کودک خود پوشانده اید، این لباس باید مرتب مانده و ایستایی خود را از دست ندهد. همچنین مقاومت و کیفیت پالتو پسرانه بلند نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

به عنوان مثال یک پلیور پسرانه نباید در هنگام کشیده شدن و یا زمین خورد کودک پاره شود. این موارد باید برای پالتویی که می خواهید برای کودک خود تهیه کنید نیز ضروری می باشد. هر چه جنس مواد به کار رفته در پالتوی کودک سخت تر باشد، می توانید آن را با اطمینان بیشتری خریداری کنید.

توجه به سایر پالتو پسرانه بلند:

تابحال دقت کرده اید، لباس هایی که بلند، گشاد و بزرگتر از سایز کودک شما هستند می توانند در تحرک و آزادی عمل او چقدر آسیب زننده باشند؟! بهتر است در هنگام تهیه یک پالتو بلند برای پسر خود دقت کنید که قد آن حداکثر کمی بالاتر از زانوی او باشد.