مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

پالتو زنانه فوتر

یکی از سوالات متداول بانوان شیک پوش این است که تناسب یک پالتو زنانه فوتر باید چگونه باشد؟ پالتو های زمستانی و لباس های گرم عموما بسیار گرم هستند و مدل های آن ها نیز می توانند از آنجایی که به عنوان لباس های بیرونی محسوب می شوند، بسیار تعیین کننده و حیاتی باشد.

راهنمای خرید پالتو زنانه فوتر:

قبل از خرید اینترنتی پالتو زنانه فوتر از سایت اینترنتی دیبامد می توانید این راهنما را مطالعه کرده و با خیال راحت با یک انتخاب مناسب از زمستان خود لذت ببرید.

قد مناسب پالتو:

همان طور که می دانید انواع پالتو زنانه با مدل های گوناگون در بازار موجودند. این پالتو ها علاوه بر مدل ها و طرح های گوناگون، از قد های متفاوتی هم برخوردارند. همانطور که می دانید بلند بودن قد پالتوی شما می تواند تا حد زیادی از سرما خوردن شما جلوگیری کند. با این حال مهم است که قد پالتوی شما متناسب با کفشی که انتخاب می کنید و قد خودتان باشد. به این ترتیب که اگر می خواهید یک پالتو با کفش پاشنه بلند بپوشید، و خودتان هم به طور متوسط تا بلند قد به حساب می آیید، می توانید پالتوی پایین تز از زانو انتخاب کنید. در غیر این صورت بهتر است به مدل هایی که تا بالای زانوان شما هستند بیندیشید.

رعایت اصل گردش هوا:

اگر به این موضوع دقت کرده باشید که در هنگام پوشیدن یک جفت دستکش زنانه، بعد از مدتی همچنان نوک انگشتان دست شما سرد است، نشان دهنده این موضوع است که گردش هوای مناسبی در دستان شما وجود ندارد. این موضوع نشان می دهد، تا چه اندازه می تواند گردش هوای سرد و گرم در زیر لباس شما به کیفیت گرم ماندن شما کمک کرده و شما را عایق بندی کند.

داشتن آستری و دوخت با کیفیت زیپ و جاگذاری مناسب دکمه ها می تواند در بهبو این مسئله نقش بسزائی داشته باشد.

دوخت مناسب جیب ها:

جیب های مناسب و با کیفیت خوب دوخت می توانند تا حد زیادی به گردش هوا و عایق بندی پالتو زنانه فوتر ای که انتخاب کرده اید کمک کند. جیب هایی که فضای زیادی برای گردش هوا فراهم می کنند، نمی توانند به طور موثر کل بدن شما را گرم نگه دارند.

این موضوع را می توانید با بررسی زمان گرم شدن یک جسم بزرگ با جسمی کوچک مشخص کرد. همانطور که می دانید، زمان بیشتری طول می کشد تا حجم یک جسم بزرگتر گرم شود. این موضوع را می توان برای جیب های بزرگ تر یک پالتو زنانه هم در نظر گرفت.

پالتو زنانه فوتر با سایز بزرگ همیشه بهتر نیست:

گاهی اوقات به ما می گویند داشتن یک پالتوی بزرگ و با سایز بالا می تواند تا حد زیادی به گرم ماندن بیشتر شما کمک کرده باشد. در واقع این موضوع نمی تواند چندان درست باشد. شما برای گرم ماندن آن هم با کمک یک پالتو زنانه فوتر نیاز دارید تا بتوانید هوا را به دام بندازید. هنگامی که این ذرات یا مواد فشرده می شوند ، فضای باز برای جمع شدن هوا و ایجاد عایق برای جیب ها وجود ندارد.