مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

پالتو زنانه شیک 

در هر فصلی برای ایجاد تعادل دمایی بعد نیاز به انتخاب لباس خاصی داریم و پالتو زنانه شیک جزو آن دسته از آیتم هاست که از کمد لباس زنانه در فصل سرما بیرون می آید.

تصور کنید که دقیقا تصمیم گرفته اید با هنر خرید یک پالتو شیک زنانه از راه رفتن در خیابان ها و در زیر بارش برف و باران لذت ببرید. اما آیا به درستی می دانید که چه نکاتی وجود دارند تا به شما و دیگران ثابت کنند که شما یک پالتو شیک زنانه را تهیه کرده اید؟

در این مقاله از سایت دیبامد در کنار شما هستیم تا با هم دیگر با مشخصات یک پالتو شیک آشنا تر شویم:

راهنمای انتخاب یک پالتو زنانه شیک:

برای همه پیش آمده است که بخواهیم در فصل سرما به سفر برویم، شاید بخواهیم با پالتو زنانه ای که خریداری کرده ایم به مهمانی برویم، بخواهیم با آن در یک جلسه رسمی و یا کاری شرکت کنیم. به این ترتیب نیاز داریم تا یک پالتو شیک و همه کاره داشته باشیم. اما به راستی چه ویژگی هایی شیک بودن یک پالتو را مشخص می کند؟

  1. به دنبال کیفیت باشید:

بسیاری از پارچه ها و پالتو هایی که از آن ها تهیه می شوند، از جنس اکرلیک بوده و ارزان قیمت هستند. حتی اگر آن ها را از یک برند با کیفیت و معتبر تهیه کرده باشید. بعضی از اوقات ممکن است با لباس هایی بربخورید که از درصدی از پشم نیز برخوردار هستند. با این حال 80 درصد نایلون یا اسپندکس می تواند کار را دشوار سازد.

به یاد داشته باشید که پلی استر و مواد نایلونی شما را در هوای سرد زمستانی و در یک روز برفی گرم نگه نمی دارد، که هیچ همچنین بوی عرق شما را چند برابر بد تر می کند. بنابراین انتخاب یک محصول با کیفیت یعنی پالتویی که از پارچه های پشمی تهیه شده است باید در اولویت شما باشد. این درحالی است که شما حتما می توانید این پالتو ها را با قیمت مناسب تهیه نمایید.

  1. فضای مناسب پالتو:

یک پالتو زنانه شیک، علاوه بر اینکه زیبا و با کیفیت است، کارایی خوبی را هم از خود نشان می دهد. به عنوان مثال پالتو ها باید به گونه ای انتخاب گردند که سایزشان به شما اجازه دهد تا بتوانید چند لایه لباس دیگر نظیر انواع

را بپپوشید.

  1. تناسب پالتو با نوع اندام شما:

همانطور که می دانید چند مدل از قبل تعریف شده برای اندام بانوان وجود دارد. نوع استخوان بندی و نحوه انباشت چربی ها در اطراف لگن و ران ها باعث بروز بیشتر و یا کمتر این مدل های اندامی می شود. اگر شما بتوانید یک پالتو را دقیقا متناسب با برامدگی ها و فرورفتگی های اندامی خود پیدا کنید، توانسته اید قدم بزرگی را در داشتن یک پالتو زنانه شیک بردارید.

  1. اهمیت وجود جیب ها را نادیده نگیرید:

جیب ها نقش بزرگی را در گرم نگه داشتن شما و کارایی بیشتر پالتو شما ایفا می کنند. شما باید در نظر داشته باشید که صرف این که جیب ها باعث از بین رفتن آراستگی کت های شما می شود، دلیل غیر قابل قبولی برای حذف جیب ها به شمار می آید.

  1. ترند ها را دنبال کنید.

برای داشتن یک پالتو زنانه شیک، حتما ترند ها را دنبال کنید. آن ها به شما کمک می کنند تا بتوانید در اذهان عمومی ظاهری پذیرفته شده، داشته باشید. با این حال به یاد داشته باشید که گرم بودن را باید به ترندی بودن یک پالتو ارجحیت دهید.