مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

پالنو زنانه خزدار

بیایید با هم دیگر روراست باشیم: که پوشیدن یک پالتو زنانه خزدار تنها برای فصل سرما و زمستان نیست. شاید بگویید این پالتو زنانه نیز می تواند مانند یک پالتوز زنانه اسپرت و یا یک پالتو سوییت باشد، اما این طور نیست. پالتو های خزدار همه آن چیزی هستند که برای آن ها ما انسان ها پالتو را طراحی کرده ایم و ساخته ایم. پس به این راحتی نمی توانیم از آن ها دست بکشیم.

این پالتو های کرکی مدتها مورد توجه و استقبال زنان و دختران بوده است. آن ها ااز این پالتو ها در همه فصولی از سال همچون بهار، پاییز و زمستان که هوا رو به سردی می گذاشته است استفاده کرده اند. آن هم در رنگ هایی همچون :

  • رنگ های خنثی کلاسیک
  • سیاه و قهوه ای
  • رنگ بدن حیوانات

و همچنین پالتو های خزداری که با خز مصنوعی ساخته اند. در هر حال شما می توانید این پالتو ها را با هر لباسی بر تن کرده و جلوه ای از لوکس بودن را تجربه کنید.

راهنمای پوشیدن پالتو زنانه خزدار:

همانطور که گفته شد این مدل از پالتو های کلاسیک زنانه به گونه ای هستند که می توان آن ها را با هر لباسی هم هماهنگ کرد. شما می توانید هر کدام از موارد زیر را امتحان کنید:

  1. گرم و دنج:

استفاده از ژاکت های برش دار و یک شلوار زنانه ساخته شده از چرم، شما را به حد کافی به روز و شیک نشان می دهد. همچنین اگر قصد استفاده از این سبک را در فصل پاییز دارید، می توانید از لباس های خنک مثل تیشرت زنانه را هم استفاده کنید.

  1. با کفش های متفاوت استایل های متفاوت خلق کن:

ما خوشحالیم که کفش های پاشنه کوتاه بار دیگر ترندی شده اند و به کمد لباس زنانه ای که با عشق و علاقه پر کرده ایم بازگشته اند. جای خالیشان حالا با انواع کفش های خیلی خیلی پاشنه کوتاه پر شده است و به ما کمک می کنند تا ظاهری بسیار متفاوت را با آن ها تجربه کنیم.

  1. ما می توانیم شلوار بیژامه ای خود را در انظار عمومی بپوشیم.

اگر به یاد داشته باشید، در جایی گفته شد پوشیدن شلوار های بیژامه ای، شلوار های گشاد و لخت که پاچه های آن راحت و بلند هستند از ترند های امسال به حساب می آیند. به نظر من این یکی از موهبت های الهی است که نصیب ما شده است.

شما می توانید بلوز های کرکی و شلوار های بیژامه ای را با این پالتو خزدار زنانه بر تن کرده و یک استایل پاییزی راحت و کژوال داشته باشید.

  1. استایل های کلاسیک را امتحان کنید

پالتو های خز دار بهترین گزینه برای داشتن یک تیپ کلاسیک در آب و هوای زمستانی است. آن ها را با انواع دامن بافتنی زنانه و یا انواع دامن زنانه دیگر امتحان کنید. به همراه آن ها از شلوار های پیلی دار پارچه ای و بلوز ها شومیز زنانه ای که برای مهمانی ها بر تن می کنید استفاده کنید. شما می توانید هر طور که بخواهید با این پالتو های زیبا قدیمی و کلاسیک شوید در حالی که اصلا رنگ و رو رفته و یا از مد افتاده نباشید.