مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

پالتو زنانه جدید

مدل های پالتو زنانه جدید هر ساله و با پیشرفت تکنیک های طراحی و دوخت و دوز و تغییر ذائقه و سلیقه مردم،  نیز به منصه ظهر می رسند. شما می توانید این لباس ها را در نمایشگاه هایی که برای طراحان برگزار شده است و در ویترین مغازه های مختلفی که در کنار خیابان ها هستند هم مشاهده کنید. امسال بسیاری از نمونه ها را می توانستیم ببینیم که راحتی و آزادی بیشتر پالتو زنانه را مد نظر خود قرار داده بودند. اما باز هم در این میان نمونه هایی از ترکیب رنگ های خنثی و سایه روشن های جدیدی که برای دیگران هم خوشایند باشد را می توانستیم ببینیم.

اگر شما هم قصد خرید اینترنتی انواع پالتو زنانه جدید را از دیبا مد دارید، بهتر است این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا بتوانید به انتخابی درست و شایسته دست بزنید.

انواع مدل های پالتو زنانه جدید:

آن چه که با بررسی ترند ها و مد سال 2020 از هفته های مد پاییز و زمستان به دست ما رسیده است به شرح زیر می باشد:

  1. پالتو زنانه به همراه شلوار در رنگ های روشن:

انتخاب رنگ های روشن در سالی که پر بود از خبر های بد و منفی و غم از دست دادن عزیزان، می تواند مفید و حیاتی باشد. این رنگ های روشن کمد لباس زنانه شما را روشن تر می کند و باعث ارتقا شما می شود. به جای اینکه به سایه های سنتی و تیره روی آورید و زمستان سردی را که به دلیل وجود کرونا سرد تر هم شده است، روشن و گرم نمایید تلاش کنید تا یک پالتوی روشن بپوشید.

  1. پالتو های قهوه ای و چرمی:

پالتو چرمی زنانه از نمونه پالتو هایی بود که توانست مجددا امسال هم به کمد لباس بانوان بازگردد. این لباس بیرونی که از چرم طبیعی و یا چرم مصنوعی ساخته می شود یکی از گزینه های کلاسیک و کم اهمیتی است که برای ماه های سرد سال همواره توصیه می گردد. با این همه سایه های روشنی نظیر سیاه، خاکستری یا ابی می توانند امسال نمونه های مناسبی برای پوشیدن باشند.

  1. رنگ های طبیعی حتی در زمستان:

یکی از قسمت های جذابی که طراحان در نمونه های پالا و زنانه جدید در نظر گرفته بودند، استفاده از انواع رنگ های طبیعی و روشنی بود که در آن ها به کار رفته بود. این لباس های تک رنگ و خنثی به راحتی مورد قبول مردم قرار گرفته و در ترکیب با سایه هایی همچون شتری، مشکی و … توانستند جای خود را به آسانی در کمد لباس بانوان باز کنند.

  1. سبک های جدید با کمک شلوار ها:

ترکیب و تطبیق سبک های جدید پوشش پالتو ها راهی عالی برای کشف مدل های پالتو زنانه جدید بود. این همان چیزی بود که در روند های اخیری که در هفته های مد به چشم رسیده بود می توانستیم ببینیم. قرار دادن پاچه های شلوار زنانه در چکمه ها و چرخشی که می توانست حالت کلاسیک ظاهر شما را به کلی تغییر دهد و شما را به سبک پانک نزدیک کند، به شما اضافه می گردد. با این حال شما می توانید با توجه به شخصیت خود این را پیدا کنید.