مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

پالتو زنانه بلند

از پر کاربرد ترین آیتم های لباس زنانه در فصل سرما می تواند انواع پالتو زنانه بلند باشد. این لباس زیبا در کمد شما می تواند با دیگر لباس زنانه با هوشمندی هماهنگ شده و شما را شیک پوش و استایلیش نشان دهد.

این پالتو ها می توانند به خاطر قد بلندی که دارند برای ایجاد استایل های لایه لایه کاملا مناسب باشند ولی خود نیز به تنهایی می توانند برای شما پوشش کافی را هم فراهم کنند.

شما ممکن است در ابتدا با چالش هایی در مورد نحوه پوشیدن پالتو های بلند زنانه روبرو شوید. اما بهتر است بدانید که این موضوع چندان بعد از خواندن این مقاله دیبامد دوامی ندارد.

راهنمای پوشش پالتو زنانه بلند:

شما می توانید با داشتن به عنوان مثال یک پالتو زنانه چرم، که قد آن بلند هم هست استایل های بیشماری را تجربه کنید. با این حال در این جا ما به تعدادی از این استایل ها اشاره خواهیم کرد:

  1. گرم و دنج:

یک پالتو بلند را به طوری که قد آن تا مچ پای شما می رسد، برتن کرده و زیر آن یک تیشرت زنانه به همراه شلوار های جین یا چرمی بپوشید. این استایل که گویی شما را به گونه ای نشان می  دهد که تازه از خواب بلند شده اید برای روزهایی که افسرده هستید و یا حوصله برقراری ارتباط با سایرین را ندارید کاملا مناسب است.

  1. استایل روزانه:

برای رفتن به محلی نزدیک و انجام خرید های روزانه نیازی به انتخاب لباس های عجیب و غریب نیست. در روزهای زمستانی می توانید تنها با پوشیدن یک پالتو زنانه بلند به همراه یک بلوز زنانه بافتنی در زیر آن، یک جفت کفش چکه به پا کرده و منزل را به قصد کارهای روزانه و روتین خود ترک نمایید.

  1. نیمه رسمی و زیبا:

داشتن استایل غیر رسمی یا نیمه رسمی، با یک پالتوی بلند کار سختی نیست. کافی است از لباس ها و انواع اکسسوری زنانه ای به همراه آن استفاده کنید که بتوانید کمی از جدیت سبک پوششی خود بکاهید. به عنوان مثال انتخاب و پوشش کفش زنانه کتانی سفید به همراه شلوار جین و یک کیف راحت و کژوال شما را می تواند به کلی متفاوت نمایش دهد.

  1. جدی و کلاسیک:

پالتو زنانه بلند اصولا به راحتی می تواند در استایل های کلاسیک و پوشش رسمی جا باز کند. از ان جایی که می توان آن را با یک جفت کفش آکسفورد و یک کیف شنل ست کرد. شلوار پارچه ای پوشید و رنگ آن را متناسب با شومیز زنانه ای انتخاب کرد که در زیر آن بر تن می کنید.

  1. هنری و چشم نواز:

اصولا هنرمندان به پوشیدن لباس هایی گشاد و آزاد علاقه ویژه ای دارند. این مسئله از آن جایی است که هنرمندان افرادی ساختار شکن هستند. آن ها دوست دارند در عین متفاوت بودن راحت هم باشند. با این موارد می توانیم به این آیتم ها در سبک هنری با پالتو زنانه اشاره کنیم :

  • کفش کالج
  • شلوار جین با پارگی و یا پاچه های پاکتی
  • تیشرت
  • شال بلند