مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

هدشال زنانه

هدشال زنانه مدتی است که به بازار تولیدات ایران وارد شده است و می تواند به راحتی نیاز های یک بانوی محجبه شیک پوش را فراهم آورد. در واقع شما با کمک یک هدشال می توانید موهای خود را به راحتی بپوشانید و در عین حال از مزایای یک شال زیبا و آراسته هم برخوردار شوید. این ترکیب هدبند زنانه و شال زنانه یکی از نیاز هایی بود که طراحان لباس بانوان محجبه به خوبی آن را دریافته و پاسخ مناسبی به آن ارائه کردند.

شاید برای شما سوال پیش بیاید که چگونه می توانید از هدشال خود در هنگام بیرون رفتن از منزل استفاده کنید. ما در دیبامد به توصیه هایی را در مورد پوشش هدشال و قبل از خرید آن ارائه می دهیم.

نحوه استفاده از هدشال زنانه

روسری زنانه و انواع اکسسوری مورد استفاده برای پوشاندن سر شما می تواند در روز های دیگری از سال نیز مورد استفاده قرار بگیرند. شما می خواهید گاهی اوقات موهای خود را هنگامی که نامرتب و یا چرب شده اند از منظر عام بپوشانید. چه چیزی می تواند بهتر از یک هدشال باشد؟

شما می توانید به راحتی حالت عجیب و مدیستی خود را با کمک آن ها حفظ کرده و در عین حال با کمال فروتنی معایب موهای آشفته خود را بپوشانید. همچنین بسیاری از بانوان ورزشکار می توانند از مدل های اسپرت هدشال زنانه در هنگام ورزش و در زمان برگزاری مسابقات استفاده نمایند.

در چه استایل هایی می توان از هدشال استفاده کرد؟ 

در واقع برای پاسخ به این سوال می توان گفت: ” در همه جا! “

شما می توانید به آسانی و با کمی تغییرات جزئی از هدشال خود در استایل های کلاسیک، کژوال و حتی دانشجویی استفاده نمایید. این پوشش زیبای زنانه به آسانی با انواع مانتو زنانه و حتی بلیزر ها می تواند هماهنگ شود. گرچه جنس پارچه های مختلف آن می توانند در تشدید و یا عدم ایجاد این هماهنگی موثر باشند.

هدشال زنانه در گذر زمان

خوب است بدانیم در گذشته این آیتم از کمد لباس زنانه تا مدت ها به عنوان یک کالای اشرافی و تجملاتی بود. مردم با استفاده از آن احساس می کردند با ظرافت و از طبقه اشرافی به نظر می رسند. آن ها می توانستند در میان جمعیت با کمک آن ها برجسته شوند و به راحتی ظاهری هوشمندانه به خود بگیرند.

این اکسسوری زنانه توانست از اواخر سال های 2010 میلادی جای پای خود را در استایل های بانوان با حجاب محکم نماید. شاید در ابتدا به شکل پوششی تجملاتی تنها برای بانوان عربی خصوصا لبنانی بود. اما جالب است بدانید که امروزه در کشور ما نیز طرفداران خاص خود را پیدا کرده است.

هدشال زنانه الهامی از شیله های اعراب است. شیله در واقع شالی بود که از پارچه های نازک و بلندی تشکیل می شد و بانوان آن را با چند بار پیچیدن در اطراف سر با یک گیره و یا بدون آن بر روی سر خود محکم می کردند. در هدشال زنانه با کم شدن حجم لایه های پارچه ، همان حالت و همان کاربرد را با ظرافت و زیبایی بیشتر می توان اجرا کرد.