مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

هدبند و تل زنانه

بعضی از روز ها که میل چندانی به نمایش موهای خود به هر دلیلی اعم از نامرتب بودن و یا تمیز نبودن، نداریم هدبند و تل زنانه راهی مناسب برای نجات و برون رفت ما از این مقوله است. گاهی اوقات دوست داریم رشته های موی خود را در هوای آزاد و زیبا رها کنیم. بعضی روزها استفاده از هدبند زنانه به ما کمک می کند تا از اذیت شدن چشم هایمان در برابر تارهای مو جلوگیری کنیم. فرقی نمی کند شما از یک توربان، یک هدبند و یا یک تل سر زنانه استفاده کنید. شما حتی می توانید در هوای سرد زمستانی برای ضخیم تر شدن لایه های روسری زنانه خود از این هدبند ها استفاده نمایید. آنچه مهم است این است که شما بتوانید از این اکسسوری های زیبا به خوبی و در جای درست آن استفاده نمایید.

روش های استفاده از هدبند و تل زنانه

امروزه بستن روسری به تنهایی با معضلات جدی همراه است. شاید بستن و گره زدن آن روی سر کار پیچیده ای نباشد. اما حفظ آن به همان صورتی که در ابتدا بسته شده است کار پیچیده ای است. همچنین فعالیت های روزانه و امروزی ما توان تنظیم روسری و مرتب نگه داشتن آن را به ما نمی دهد.

مزیت اصلی این مدل از انواع اکسسوری زنانه این است که:

  • می تواند همه کاره باشد
  • ظاهر متفاوتی را ایجاد کند
  • در محیط های مختلف کاربرد داشته باشد
  • با روش های مختلف روی سر شما بسته شود
  1. بستن هدبند با کمک شال

این موضوع آن چنان کاربرد دارد که امروزه شما نمونه های هدشال زنانه را مشاهده می کنید. در واقع شال ها می توانند با حالت آویزانی که از گوشه هایشان ایجاد می کنند، ظاهر مناسبی را برای شما ایجاد کنند. اگر ظاهر آویزان آن ها را هم دوست ندارید می توانید آن ها را در پشت گردن خود جمع نمایید. هرچه باشد شما به حالتی می رسید که برای شما مطلوب است. این موضوع می تواند شما را با چهره ای متفاوت به دیگران معرفی نماید.

نمونه های هدبند زنانه مجلسی به همراه انواع شال زنانه می توانند ظاهر مناسبی را برای شرکت در یک مهمانی برای شما به ارمغان بیاورند.

  1. بستن هدبند با روسری

همچنین شما می توانید از هدبند و تل زنانه ای که دارید به هنگام پوشیدن روسری نیز استفاده کنید. در واقع شما می توانید با کمک این ها از ریزش روسری خود و نامرتب شدن آن جلوگیری نمایید. دقت کنید که برخی از روسری های جنس ابریشم و یا ساتن می توانند تا مدتی با گیره و گره روی سر شما باقی بمانند. اما وقتی به همراه هدبند و یا تل مورد استفاده قرار می گیرند، می توانند مدت طولانی تری را ثابت بمانند.

  1. استفاده به همراه مقنعه

برخی اوقات برای شرکت در یک جلسه کاری شما مجاز به استفاده از رنگ ها در لباس های اداری خود هستید. شاید استفاده از مقنعه کراواتی زنانه تا حد زیادی این موضوع را حل کند. اما در واقع استفاده از چندین رنگ هدبند و تل زنانه در روزهای مختلف می تواند تنوع خوبی به استایل شما ببخشد.