مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

هدبند زنانه مجلسی

هدبند زنانه مجلسی می تواند یک اکسسوری زنانه مناسب برای افرادی باشد که تمایل دارند در عین با حجاب بودن، شیک پوش هم باشند است. اگر فکر می کنید که توانایی دسترسی به انواع هدبند زنانه را  ندارید می توانید با چند کلیک ساده و به صورت اینترنتی از سایت دیبامد مدل مورد نظر خود را تهیه نمایید.

ما در اینجا می خواهیم شما را با انواع مدل های هدبند زنانه مجلسی و روش های پوشیدن آن ها آشنا کنیم.

روش های پوشیدن هدبند زنانه مجلسی

اگر یک لباس ساده یا حتی یک روسری زنانه ساده را بر سر می کنید، خوب است ظاهر خود را کمی به چالش بکشید و با اضافه کردن یک قطعه دیگر، کمی به آن درخشش ببخشید. اگر حجاب ندارید هم می توانید از هدبند زنانه مجلسی به عنوان یک اکسسوری مو استفاده کنید.

انتخاب مدل هدبند

افزودن هدبند به حجاب یکی از ساده ترین راه ها برای جذاب تر شدن شخصیت شما است. هدبند های زیادی برای انتخاب وجود دارند. برای بهار می توانید انواع مدل های آن را با طرح گل را انتخاب کنید. حتی شما می توانید با توجه به سلیقه خودتان از مدل های فانتزی آن استفاده کنید. مثلا نمونه هایی از هدبند مجلسی زنانه پولک دار را انتخاب کنید و یا آن مدل هایی را بپوشید که از یک نگین برای گره خوردن برخوردارند. این مدل ها کماکان مد هستند و از مد هم نمی افتند.

پوشیدن هدبند

همواره قبل از خرید هدبند مجلسی زنانه به این موضوع دقت کنید که اگر می خواهید یک مدل را انتخاب کنید، این مدل نباید به گونه ای باشد که پوشیدن آن کار سخت و حوصله سربری باشد. شما باید بتوانید از هدبند خود به راحتی و به دفعات استفاده نمایید. همواره باید هدبند را در یک نقطه از سر خود بگذارید که به آسانی روی سر شما قرار بگیرد. اگر می خواهید آن را پنهان کنید هم باید بتوانید آن را زیر شال زنانه ای که بر سر می کنید، پنهان کرده و به اطراف سرتان بپیچید. شما می توانید با استفاده از این کار تنها آن قسمت تزئینی آن را نمایش دهید.

این سبک از حجاب کاملا به نوع و مدل هدبند شما بستگی دارد. آن چه که هدبند ها را زیبا و دوست داشتنی می کند، این است که ساده هستند و روشی آسان برای پوشاندن و حفظ حجاب موهای شما هستند. آن ها شما را بدون زحمت شیک و زیبا نشان می دهند.

انواع مدل های هدبند

در واقع شما می توانید بسته به نوع حجاب و حالتی که از خود به نمایش می گذارید، یک نمونه هدبند را انتخاب نمایید. این مدل ها بنا به طرح و جنس هدبند متفاوت هستند. اما عموما انواع هدبند زنانه مجلسی عبارتند از:

  • هدبند های لمه
  • هدبند های پولک دار
  • هدبند های ساده ریونی
  • هدبند های جواهر دوزی شده

از نمونه های بسیار زیبای هدبند های مجلسی، نمونه های تزئین شده برای عروس است. این مدل که اصالت آن به جنوب شرق آسیا باز می گردد از نمونه هایی است که با کمک انواع مروارید ها و یا جواهرات دیگر تزئین شده اند. شما می توانید تقریبا از همه آن ها استفاده نمایید.