نمایش دادن همه 12 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

جفت گیره مو مکرومه بافی گل رز

40.000 تومان

گوشواره مکرومه بافی با حلقه بزرگ

50.000 تومان

گوشواره مکرومه بافی با فرم چوبی

45.000 تومان

گوشواره مکرومه بافی طرح گل رز

45.000 تومان

گوشواره مکرومه بافی طرح لوزی

45.000 تومان

گوشواره های مکرومه بافی دو رنگ

50.000 تومان

گیره مو مکرومه بافی ریشه بلند

49.000 تومان

گیره مو مکرومه بافی ریشه دار

52.000 تومان

گیره مو مکرومه بافی گل رز

49.000 تومان

گیره مو مکرومه بافی مثلث ریشه دار

49.000 تومان

گیره مو مکرومه بافی مثلث گل رز

49.000 تومان

گیره مو مکرومه بافی مثلث وارونه

45.000 تومان

مکرومه

گمان می شود شاید هنر مکرومه ( Macrame ) به این دلیل که برای اولین بار در استایل های بوهمین در دهه 60 و 70 مورد استفاد واقع شد. اما این اعتقاد اشتباه است. زیرا هنرگره زده نخ ها و استفاده از آن ها در حاشیه لباس ها، آویز ها و قالیچه ها، از قرن سیزدهم میلادی آغاز شده بود و در عصر ویکتوریا به اوج شکوفایی خود رسیده بود.

استفاده از مکرومه در لباس های امروزی:

به نظر می آید استفاده از هنر زیبا و اصیل مکرومه بافی در استایل هیپی و گرانچ، توانست بار دیگر به شهرت و اوج گرفتن محبوبیت آن کمک کند. اما دیری نپایید که مکرومه توانست راه خود را به دکوراسیون داخلی نیز باز کند.

شما می توانید بسیاری از اکسسوری های دست ساز ی را که در بخش مد و هنرهای دستی مشاهده می کنید و با تکنیک های گره ای مکرومهبافی ساخته شده اند را در سایت دیبامد تهیه کنید.

این موارد می توانند شامل :

باشند.

به نظر می آید مجددا استفاده از گره زدن نخ های پنبه ای، همانند آن چه که در گذشته در حاشیه لباس ها استفاده می شده است، به استایل های روزمره ما برگشته باشد. بسیاری از سبک های مینیمال نیز، از آن جایی که رنگ های به کار رفته در سازه های مکرومه ای، از رنگ های خنثی تشکیل شده اند، از این محصولات استفاده می کنند.

رعایت نکات در استفاده از محصولات مکرومهبافی شده:

به یاد داشته باشید که این محصولات اغلب از گره خوردن نخ های پنبه ای ساخته شده اند. می توانند به راحتی بسوزند و یا رطوبت را به خود جذب کنند.

با این حال هیچ حساسیتی برای پوست شما ایجاد نمی کنند. به راحتی شسته می شوند. نرم و لطیف و مهربانند و می توانند تا سال ها در کمد لباس شما جای بگیرند.