مشاهده همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

مقنعه کرپ زنانه

مقنعه کرپ زنانه را می توان یکی از پر طرفدار ترین نمونه های مقنعه برای بانوان محجبه دانست. در واقع ویژگی های منحصر به فرد پارچه ای نظیر پارچه کرپ است که می تواند این مقنعه ها را از دیگر نمونه های مشابه آن متمایز سازد. این پارچه قدیمی و در عین حال جذاب می تواند در هنگام استفاده از ریزش و ایستایی بی نظیری برخوردار باشد. شما می توانید این ویژگی ها را قبل از خرید مقنعه کرپ زنانه از فروشگاه اینترنتی دیبامد با تفصیل بسیار مطالعه فرمایید.

مزیت های مقنعه کرپ زنانه

همان طور که از نام آن پیداست، مقنعه های کرپ در واقع مقنعه هایی هستند که با استفاده از پارچه های کرپ طراحی و تولید می شوند. به کار بردن پارچه کرپ در این مقنعه ها به آن ها ویژگی های منحصر به فردی می بخشد. شما می توانید این مقنعه ها را از انواع فروشگاه های لباس زنانه و انواع حجاب سراهایی که اقدام به فروش اکسسوری زنانه برای بانوان محجبه می کنند، خریداری نمایید.

توضیحاتی درباره پارچه کرپ

پارچه های کرپ یا همان کرپ معمولی در واقع یک ارچه تجملاتی به حساب می آید. این پارچه به طور سنتی از ابریشم خالص تهیه می شد اما اکنور می توان آن را به طریقی که از هر نوع الیافی تهیه می شوند، یافت. انواع پارچه های کرپ از مدل های نازک و سبک آن گرفته تا مدل هایی که ضخیم و سنگین هستند، همه و همه با کمک تغییرات اندکی در بافت پارچه ایجاد شده اند.

پارچه های کرپ عموما برای تهیه چادر زنانه، لباس های شب، مانتو اداری، کت و شلوار، انواع دامن زنانه ، مانتو مجلسی و همچنین در بسیاری از منسوجات مورد استفاده در دکوراسیون داخلی منازل استفاده می شود.

پارچه کرپ از چه الیافی ساخته می شود؟ 

کرپ را می توان تقریبا از هر نوع الیاف طبیعی اعم از ابریشم، پنبه و پشم و همچنین انواع الیاف مصنوعی مانند ریون و پلی استر تهیه کرد. تمام پارچه های کرپ دارای ظاهری چروک هستند که کاملا هدفمند طراحی شده اند. این ویژگی به عنوان مثال در آیتمی مانند مقنعه زنانه کرپ می تواند تاثیر بسزائی در ریزش و ظاهر آن ایجاد نماید. همچنین روش های متعددی برای بافتن این پارچه وجود دارد که انواع متنوع پارچه کرپ را تعریف می کند.

  • کرپ ژورژت: پارچه های کرپ ژرژت بسیار نرم و لطیف و در عین حال سبک هستند. از این رو است که بیشتر مدل های مقنعه کرپ زنانه از پارچه های کرپ ژورژتی تهیه می شوند.
  • کرپ پشمی: این پارچه کمی ظاهر خشن و ضخامت بیشتری دارد. گاهی ظاهر آن کرکی است و اگر با مواد مصنوعی ترکیب شده باشد، صاف تر است. وزن آن بین سبک تا متوسط است. چین و چروک نمی خورد و مقنعه کرپ زنانه ای که از آن تهیه می شود، گرم و خوش حالت است.
  • کرپ پلی استر: این پارچه را نیز می توان در میان انواع مقنعه های کرپی که در بازار موجود هستند به وفور مشاهده کرد. در واقع رنگبندی خوب و زیبایی آن هاست که به وجود آورنده انواع مقنعه رنگی زنانه هستند.