مشاهده همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

مقنعه کراواتی 

اگر شما هم می خواهید در عین حفظ حجاب در اماکن عمومی جدی و کمی جسورانه هم جلوه کنید، می توانید از مقنعه کراواتی استفاده نمایید. این مقنعه می تواند به آسانی رنگ و ظاهر زیبایی را به استایل شما ببخشد. در واقع داشتن این مدل از مقنعه زنانه می تواند تا حد زیادی استایل و ظاهر شما را از حالت کلاسیک و یکنواخت خارج نماید.

با این همه قبل از خرید مقنعه های با مدل کراواتی، می توانید از انواع جنس های آن اطلاع یافته و با دقت بیشتری دست به خرید بزنید.

ویژگی های مقنعه کراواتی

آن دسته از ویژگی هایی که می توانند مهم و قابل ذکر باشند عبارتند از:

  1. حالت کراوات و پاپیون گره خورده آن در زیر چانه
  2. استفاده از دو رنگ در کنار هم دیگر به عنوان رنگ اصلی و بخش هد و کراوات

در واقع تنها ویژگی متمایز کننده این مدل از مقنعه را می توان وجود همان کراوات آن دانست. این مسئله تا آن جایی مهم است که می تواند به کلی ظاهر ساده و رسمی شما را تحت الشعاع قرار دهد.

در واقع استفاده از کراوات در زیر چانه همان طور که در کارکرد کراوات در میان اکسسوری مردانه قابل مشاهده است، مرتب کردن یقه است. در مقنعه کراواتی می توان آن را به عنوان نگهدارنده مقنعه و تنظیم کل حالت مقنعه در اطراف صورت محسوب کرد.

انواع مدل های مقنعه کراواتی

شما می توانید این مقنعه زیبا را در نمونه های ارائه شده ای که در ادامه این مقاله دیبامد آمده است بیابید:

  1. مقنعه های ویسکوز

یکی از مدل های پارچه که با آن این مدل از مقنعه را تهیه می کنند، همین نمونه های مقنعه ویسکوزی است. این مقنعه ها می توانند در استایل روزانه و برای استایل هایی با حجم سبک و نرم مناسب باشند. شما می توانید این مدل از مقنعه را که خود کمی حالت دار هم می ایستد با چین و شکن هایش و کراواتی که دارد با انواع تونیک زنانه ست کنید.

  1. مقنعه کراوتی کرپ

از نمونه های شایع و پر طرفدار می توان به مقنعه هایی اشاره کرد که از جنس کرپ و با مدل کراواتی دوخته می شوند. این مقنعه ها عموما بدون طرح و ساده هستند. حتی در ساخت آن ها از یک رنگ بیشتر استفاده نمی شود. شما می توانید به آسانی و با کمک این مقنعه انواع استایل اداری را نیز تجربه نمایید. اگر یک معلم هستید پوشیدن این مقنعه راحت و در عین حال جذاب و چشم نواز است.

  1. مقنعه های حریر

حریر پارچه ای سبک، خنک و لطیف است. مقنعه کراواتی می تواند با کمک این مدل از پارچه بسیار سبک و کارآمد باشد. کافی است با کمک این مقنعه ها چند استایل روزمره را امتحان نمایید. خود به تنهایی می تواند به عنوان یک مقنعه مجلسی زنانه نیز مورد استفاده قرار بگیرند. عموما مقنعه های این مدل طرح دار هم هستند و می توانند با انواع مانتو زنانه که از پارچه های ساده دوخته شده اند ترکیب مناسبی را ایجاد نمایند.