مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

مقنعه مشکی

چرا و چگونه برای اولین بار نمونه هایی از مقنعه مشکی درایران مد شد؟ همانطور که می دانید از آسان ترین و بی برنامه ترین نمونه های حجاب را می توانیم از یک مقنعه مشکی بخواهیم که برایمان فراهم کند. ما به خوبی بر این امر واقفیم که شاید در بسیاری از مواقع این مدل از مقنعه زنانه نتواند نیاز های ما را برای ارضای نیاز های زیبایی شناسانه ما برآرورده سازد. اما می تواند به عنوان یک اصل اصولی و زیبا در انواع استایل های دانشجویی و اداری مورد استفاده قرار بگیرد.

چگونه و کی از مقنعه مشکی استفاده کنیم؟

در واقع وجود یک سری از ویژگی ها سبب شده است که از مقنعه مشکی زنانه  و دخترانه در فرم لباس های محصلین استفاده زیادی شود. شما به خوبی می دانید که در یک جریان و رویداد اجتماعی نیازمند برقراری ارتباط بین المان هایی هستید که حضور شما در آن اجتماع را معنی دار کند.

مقنعه ها با فرمی که دارند می توانند رسمیت زیادی را برای شما به وجود آورند. شاید واقعا کسی نداند که شما تا چه اندازه بخواهید از پوشیدن آن طفره بروید. اما در اصل این یک تحمیل است که شما می توانید از آن در پیشبرد کار خود و پذیرفته شدن در برابر نگاه دیگران استفاده کنید.

مقنعه مشکی برای دانش آموزان

هنگامی که دختران به سن دبیرستان می رسند، عموما مانتو دخترانه را به همراه مقنعه مشکی برتن می کنند. می توان بر اساس یک سری طرح ها و تمایلات از نقاشی های روی پارچه هم برای تنوع بخشیدن به این مقنعه ها استفاده کرد. در هر حال این به سلیقه شما بستگی دارد که بخواهید دقیقا چه چیزی را روی مقنقعه خود نقاشی کنید. در میان انواع مدل های مقنعه زنانه موجود در بخش اکسسوری های دست ساز می توانید این مقنعه دخترانه ها را پیدا کنید.

مقنعه مشکی برای دانشجویان و مدرسین

در محیط دانشگاهی اگر نخواهید از روسری زنانه قواره دار استفاده کنید و توجه خاصی روی شما نباشد، می توانید از مقنعه مشکی استفاده کنید. این مقنعه ها به شما کمک می کند تا در محیط آکادمی خیلی اصولی و جدی تر به نظر برسید.

برای این که بخواهید بودجه بیشتری را صرف تهیه مانتو و دیگر اقلام مورد نیاز خود کنید می توانید از این مقنعه ها استفاده کنید.

در محیط کار

یکی از بهترین آیتم های مقنعه اداری ، مقنعه های رنگی زنانه و البته مقنعه مشکی است. شما با استفاده از رنگ مشکی در محیط های رسمی می توانید از دیگران بخواهید تا بیشتر به عملکرد شما دقت کنند تا آنکه ظاهر شما را مورد نقد و بررسی قرار دهند. گرچه برای افزایش روحیه و سطح انرژی در محیط رسمی نیز کابرد و استفاده از مقنعه هایی با رنگ روشن نیز توصیه می شود. با این همه در میان این رنگ ها نیز رنگ های نود و خنثی و آن ها که توجه زیادی را به خودشان جلب نمی کنند ارجحیت بیشتری دارند. با کمک یک نگرش درست به انتخاب رنگ مانتو اداری نیز می توانید در محل کار شیک پوش و خوش استایل به نظر برسید.