مشاهده همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

مقنعه مجلسی زنانه

مدتی است استفاده از انواع مقنعه زنانه آن هم با عنوان مقنعه مجلسی زنانه برای رفتن به مهمانی های رسمی برای بانوان محجبه باب شده است. پوشیدن این مقنعه ها نه تنها می تواند سبک دلپذیری از شما را به نمایش بگذارد بلکه می تواند به ظاهر شما جذابیت و زیبایی خاصی ببخشد. شما در واقع با کمک این مقنعه زنانه می توانید به راحتی و بدون فکر به این موضوع که می توانید با کمک آن ها استایل های متعددی را تجربه کنید در مهمانی های مهم و رسمی خود شرکت کنید.

همچنین راه های زیادی برای بستن شال و روسری زنانه نیز وجود دارد که می تواند حالتی جذاب و دلربا را به استایل شما بخشیده و شما را فردی شیک پوش و مبادی آداب نشان دهد.

انواع مقنعه مجلسی زنانه

یافتن راهی برای شیک پوش بودن و زیبا تر به نظر آمدن خواسته ای است که تنها معطوف به محجبه بودن و یا نبودن نمی شود. در واقع مقنعه مجلسی زنانه پاسخی است به نیازی که بانوان محجبه در راستای شیک پوش بودن خود می خواهند. این موضوع سبب بروز انواع مدل های مقنعه مجلسی و اکسسوری زنانه شده است.

  1. مقنعه های به سبک ترکی

اگر بتوانید روسری خود را تا وسط روی سر خود جمع کرده در حالی که یک بخش از آن را از پایین به سمت بیرون آویزان کنید و زیر چانه خود سنجاق کنید، توانسته اید تا حدود زیادی به سبک روسری بستن بانوان ترکی نزدیک شوید. حال برای تکمیل کار می توانید گوشه آن را گرفته به جلو آورده و تا وسط آن را برابر کنید. حالا گوشه دیگر شال خود را تا کرده و به درستی به زیر روسری بپوشانید. با این حرکت شما توانسته اید سه طبقه لایه روی روسری یا شال زنانه خود ایجاد کرده و به این ترتیب به پوشش سر خود حجم بدهید.

شما به آسانی می توانید از این مدل بستن شال برای شرکت در یک مهمانی هم استفاده کنید.

  1. از دو شال استفاده کنید

برای این که بتوانید با دو شال زنانه آن هم با رنگ های متفاوت یک حجاب زیبا را داشته باشید، می توانید به این صورت عمل کنید. کافی است یک روسری کوچک تر را ابتدا بر سر کرده و فضایی را بگذارید تا لایه بعدی را روی آن بیندازید. البته قبل از آن اطمینان حاصل کنید که توانسته اید روسری اولی را در تطابق کامل با نشانه های صورت خود انتخاب کنید. حال که می خواهید از شال دوم استفاده کنید، به رنگ روسری اول دقت کنید.

این مقنعه مجلسی زنانه زیبا می تواند پوششی با شکوه و در عین حال مطابق با مد روز جلوه کند. شما می توانید در عین حال که معمولی لباس می پوشید برای رفتن به یک مهمانی با شکوه آماده شوید.

  1. مقنعه های طرح دار

استقاده از مقنعه هایی با طرح های لوئیس ویتون، شانل و گوچی که در پارچه های آن ها به کار رفته است نیز به عنوان یک مقنعه مجلسی زنانه از کاربرد زیادی برخوردار است.

استفاده و پوشش یک مقنعه آن هم مزین به آرم یکی از برترین خانه های مد جهان عموما بهترین حس را از مد به شما منتقل می کند.