مشاهده همه 4 نتیجه

نمایش 9 24 36

مقنعه لبنانی

خانم های شیک پوش بر سر این موضوع که مقنعه لبنانی می تواند تا حد زیادی نیاز های آن ها را به پوشیدگی و آراستگی بر طرف نماید، متفق القول هستند. آن ها می توانند به راحتی تمایل خود را به سبک شخصی خود با کمک این مدل از مقنعه نشان دهند. بانوان محجبه و مسلمان با ایجاد سبک های متمایز روسری زنانه یا انواع مدل های مقنعه زنانه، حجاب خاص خود را دارند که می تواند بنا به دلخواه خود آن را تغییر دهند.

همچنان انتظار می رود که سبک های حجاب مرسوم با مد روز پیشرفت کنند و روند لباس های اسلامی نیز رو به پیشرفت گذارد.

روش های استفاده از مقنعه لبنانی

مقنعه لبنانی ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد. اما با تغییرات اندکی در نحوه پوشش آن می توان ظاهر متفاوتی را تجربه کرد:

  1. مقنعه های ساتن و ابریشمی

این مدل مقنعه زنانه لبنانی بسیار سبک و کاملا راحت است. برای ایجاد نوعی حجاب زرق و برق دار بسایر مناسب بوده و کنترل چین و چروک آن بسیار راحت است. این موضوع وابسته به رنگ و ترکیبات جامدی که در پارچه آن وجود دارد، است.  این حجاب می تواند برای زنان شیک پوش با ظاهر باهوش و زیبا بسیار موثر باشد.

نکته مهمی که باید به آن در پوشش این مدل از مقنعه ها دقت کنیم، این است که برای نگه داشتن بهتر این مقنعه ها بر روی سر باید حتما از یک هدبند زنانه کمک گرفت.

  1. مقنعه های حریر

از نمونه های پر طرفدار مقنعه لبنانی ، نمونه هایی از آن است که از پارچه های حریر تشکیل شده اند. به این ترتیب می توان گفت این مقنعه ها صاف، نرم و با دوام هستند. عموما این مقنعه های حریر از دو نوع کلی تشکیل می شوند:

  • طرح دار
  • ساده

نمونه های طرح دار و یا گلدار آن را می توان با انواع مانتو زنانه که ساده بر سر کرد و ظاهری شیک ایجاد نمود. نمونه های ساده آن می توانند برای رفتن به یک مهمانی و داشتن یک استایل کلاسیک عالی و زیبا انتخاب کرد.

  1. مقنعه با جنس پلی استری

مقنعه لبنانی پلی استری همان قدر جذاب است که حجاب هایی که با کمک انواع شال زنانه پلی استری ایجاد می شوند. این مقنعه ها به راحتی روی سر قرار می گیرند. امکان ریزش و با لغزش آن ها اندک است. جذب عرق از سطح پوست برای این پارچه ها از محدودیت اندکی برخوردار است. روسری ها و یا شال هایی که از جنس پلی استر هستند را می توان برای تمام فصول سال و در انواع آب و هوا مورد استفاده قرار داد. می توانید هر بار که این مدل از مقنعه لبنانی را می پوشید به ظاهر خود تفاوت ببخشید.

  1. مقنعه هایی از پارچه جرسه

شاید بتوان نام دیگر این مقنعه لبنانی را مقنعه های همه کاره گذاشت. در واقع می توان روش های زیادی را برای بستن این نمونه  از مقنعه ها را ایجاد کرد که قابل کشش هستند. با بودن یک سنجاق هم می توان آن ها را بسته نگه داشت. شما می توانید از انواع پیراهن زنانه و مانتو نیز در کنار آن به راحتی استفاده نمایید.