مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

مقنعه زنانه ساده

اصولا اسلام و همه ادیان الهی به سادگی نگاهی خاص و ویژه دارند و از این روست که استفاده از مقنعه زنانه ساده می تواند تا به این  اندازه در میان بانوان محجبه پر طرفدار باشد. شما می توانید با کمی تغییرات و بهره گیری از متدهایی کاملا ساده اما کاربردی، جلوه خاصی را به ظاهر خود در حالی که یک مقنعه زنانه ساده بر سر کرده اید، ببخشید. بنابراین خرید یک مقنعه زنانه ساده کار عبث و بیهوده ای نبوده و به معنای درگیر شدن شما تنها با استایل های ساده و رسمی نیست.

راه کار های زیر می تواند شما را به خرید و استفاده از یک مقنعه ساده ترغیب کند.

روش های تزئین یک مقنعه زنانه ساده

اگر می خواهید کمی ظاهر ساده مقنعه زنانه ای که بر سر می کنید را تغییر دهید، می توانید از روش هایی که در ادامه آمده است استفاده کنید.

  1. استفاده از سنجاق های تزئینی 

اگر می خواهید با کمترین هزینه ممکن بیشترین تغییر را به استایل خود ببخشید می توانید از این مدل استفاده کنید. کافی است برای این منظور از یک سنجاق یا پین فلزی استفاه کنید. خصوصا سنجاق هایی که به مروارید و یا انواع بدلیجات این چنین آراسته هستند. یک پایه شیک و تعدادی منجوق زیبا می توانند روی مقنعه زنانه ساده ای که بر سر می کنید، ظاهری متفاوت و چشم نواز را ایجاد کند.

شما می توانید همچنین از انواع بج، سنجاف سینه و بروچ نیز استفاده نمایید.

  1. استفاده از جواهرات به عنوان اکسسوری

دستبند، گردنبند، آویز و انواع مدل های گوشواره می توانند هنگامی که شما یک مقنعه ساده زنانه را استفاده می کنید هم به کار بیایند. اگر بتوانید یک نگاه خلاقانه به سمت گردنبند های مهره دار و یا دستبند هایی که با انواع زنجیر های طلایی و نقره ای به دست آمده است نگاهی بیندازید، می بینید که می توانید از آن ها به عنوان اکسسوری هایی برای یک حجاب زیبا و در عین حال جذاب استفاده نمایید.

شما می توانید یک گردنبند را دور سر خود و به عنوان یک تاج استفاده کنید. حتی می توانید این گردنبند را زیر مقنعه جاسازی کرد و پلاک ان را روی پیشانی انداخت. با کمک یک کش کاری کنید که تنها زنجیر کوچکی که به گوش خود آویزان کرده اید نمایان گردد. یک آویز زیبا را که از بخش اکسسوری های دست ساز تهیه کرده اید روی مقنعه انداخته و از آن به عنوان یک شمایل شیک استفاده کنید.

توجه : این کار را می توانید با انواع شال زنانه هم امتحان کنید.

  1. جادوی رنگ ها

هیچ گاه استفاده از رنگ های مختلف را درکنار یکدیگر فراموش نکنید. شما می توانید با ترکیب رنگ های مختلف یک استایل و ظاهر مناسب ایجاد کنید. به این طریق که از تضاد رنگ ها و یا تشابه آن ها در نمایان کردن حالتی خاص مطابق با شرایط و موقعیتی که در آن حضور پیدا می کنید استفاده کنید.

عموما استفاده از مقنعه زنانه می تواند تا حدی شما را جدی نشان دهد. به کار بردن رنگ های شاد و روشن به معتدل کردن این موضوع کمک فراوانی می کند.