مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

مقنعه زنانه رنگی

در هنگام خرید یک مقنعه زنانه با تنوع بالایی از مقنعه زنانه رنگی مواجه می شوید. بسیاری از بانوان محجبه اگر بدانند که چگونه از رنگ مناسب برای مقنعه ای که بر سر می کنند استفاده کنند.  می توانند تناسب زیبایی را در لباس هایی که بر تن می کنند، ایجاد نمایند. بله! در واقع این یک معضل بزرگ است.

نکاتی در رابطه با انتخاب مقنعه زنانه رنگی

رنگ های حجاب در واقع می توانند چند رنگ محدود باشند. که هر بانوی محجبه ای می تواند آن را داشته باشد. این رنگ ها به شما کمک می کنند تا در عین راحتی فرم ها و سبک های متعددی را تجربه کنید. به این ترتیب در اینجا لیستی را با پنج رنگ آورده ایم که می توانند به شما در انتخاب و پوشش بهتر لباس هایتان کمک فراوانی کند.

حال این قسمت از دیبا مد را با دقت بخوانید تا بتوانید از ترکیب و هماهنگی رنگ هایی که بیان شده اند در پوشش خود استفاده کرده و از تجربه خود لذت ببرید.

  1. مقنعه سفید رنگ

سفید یکی از رنگ های خنثی، اصیل و نماد پاکی است. این مقنعه می تواند به راحتی با همه لباس های شما هماهنگ شود. اگر بخواهید می توانید آن را با لباس های معمولی خود بر تن کرده و با پوشیدن یک مقنعه زنانه رنگی به رنگ سفید درست شبیه به یک گل پنبه به نظر بیایید. همچنین می توانید در صورت تمایل به پوشش لباس هایی رسمی تر، نوعی مقنعه ابریشمی یا ساتن سفید استفاده کنید.

  1. مقنعه مشکی

داشتن یک مقنعه مشکی برای هر بانوی محجبه ای به عنوان یک امر واجب تلقی می گردد. وقتی ظاهر شما شامل رنگ ها، طرح های گرافیکی شلوغ و یا جزئیات زیاد باشد، این مقنعه زنانه می تواند ظاهر شما را نجات دهد.

  1. رنگ خاکستری یا طوسی

رنگ خاکستری در واقع همان رنگ خنثی است که همه ما به داشتن آن احتیاج داریم. رنگ خاکستری درست است که افراد مقابل شما را ذوق زده نمی کند، اما توی ذوق کسی هم نمی زند. در واقع استفاده از این مقنعه زنانه رنگی به شما امکان استفاده از رنگ هایی دیگر نظیر سرمه ای، سفید، و هر نوع رنگ شادی مانند زرد، قرمز و فیروزه ای را می دهد.

  1. مقنعه ای به رنگ بژ

کیف دستی زنانه ای که به دست می گیرید، کفش پاشنه بلندی که به پا می کنید، اگر به رنگ بژ باشند، شما قطعا نیاز به استفاده از یک مقنعه به رنگ بژ دارید. شما برای انطباق با یک استایل کلاسیک زیبا هم قطعا نیاز به استفاده از این مقنعه را خواهید داشت.

  1. مقنعه شتری رنگ

شاید تصور کنید که رنگ شتری شبیه به بژ است. اما سایه های این رنگ تیره تر از بژ و در واقع با آن بسیار متفاوت است. روسری یا شال زنانه ای که به رنگ شتری باشد را می توان با هر نوع لباس روشن بر تن کرد. به عنوان مثال ترکیب این رنگ با  رنگ هایی نظیر سفید، کرم و گلبهی فوق العاده است. همچنین شما می توانید لباس های تیره رنگ را هم با آن ها بپوشید. لباس های مشکی و سورمه ای ترکیب جذاب و فوق العاده ای را بارنگ شتری ایجاد می کنند.