مشاهده همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

مقنعه دخترانه کراواتی

یک مقنعه دخترانه کراواتی ممکن است تنها یک اکسسوری دخترانه باشد. اگر مجبور باشیم فقط برای دختر خود یک اکسسوری حجاب تهیه کنیم، شاید بتوان به جرئت گفت که مقنعه دخترانه کراواتی گزینه بسیار مناسبی به حساب می آیند. مقنعه دخترانه بسیار متنوع است. آن ها در موارد زیادی می توانند علاوه بر زیبایی، یک استایل متمایز را برای دختر شما ایجاد کنند. اگر دختر شما اضافه وزن دارد می توان با این مدل از روسری دخترانه به راحتی فرم چهره خود را به حالت استاندارد نزدیک تر کند.

اما چگونه می توان گره مقنعه کراواتی را بست؟ این خود داستان دیگری است. عموما کودکان از این موضوع طفره می روند که خودشان بخواهند یاد بگیرند و آن را رعایت کنند.

می توانید انواع مدل های مقنعه را به راحتی در یوتیوب سرچ کرده و یاد بگیرید. اما آموزش آن ها به کودکان کمی کار پیچیده ای است.

استایل های متفاوت با مقنعه دخترانه کراواتی

بدیهی است استفاده از یک روسری یا مقنعه با یک قسمت کراواتی مانند می تواند تا حد زیادی استایل هر کسی که آن را می پوشد تغییر دهد. شما علاوه بر این که باید بدانید چگونه می توانید از یک مقنعه دخترانه کراواتی به خوبی استفاده کنید، باید بدانید که چگونه می توانید آن را به درستی ببندید. در این جا می توانیم این موضوع را با هم دیگر بررسی کینم.

مزایای استفاده از مقنعه دخترانه کراواتی

در این مقنعه ها می توان گفت دو مزیت کلی بعد از خرید شان و در هنگام استفاده قابل رویت است و آن هم این است که:

  • دختر شما آن ها را به درستی بر سر خود می پوشد
  • پوشیدن آن می تواند رنگ های جدیدی را به استایل دختر شما اضافه می کند.

انتخاب رنگ ها متناسب با مقنعه

یک مقنعه دخترانه کراواتی می تواند از دو رنگ و یا حداقل سه رنگ تشکیل شده باشد. در واقع این رنگ ها شامل رنگ زمینه، رنگ نقاب و رنگ کراوات هستند. در بعضی حالات ممکن است همه رنگ های مقنعه شما با هم دیگر یکسان باشند از طرفی انتخاب این رنگ می تواند تاثیر زیادی در بشاش بودن و زیبایی چهره کودک خردسال شما داشته باشد. شما باید این رنگ را که در نزدیکی با صورت دختر شما قرار می گیرد با توجه به موارد زیر انتخاب کنید:

  1. رنگ پوست
  2. رنگ چشم
  3. رنگ مو

آن گاه باید به انتخاب صحیح رنگ لباسی که با آن استفاده می گردد بپردازید. شما کافی است از تعدادی لباس ساده مانند پیراهن دخترانه و یا مانتو دخترانه ساده اما متناسب با رنگ مقنعه برای فرزند خود انتخاب کنید.

استفاده از نگین ها

شاید بتوان گفت استفاده از نگین هایی که در بستن کراوات مقنعه دختر شما به کار رفته است غیر ضروری است. باید گفت این موضوع تا به امروز اشتباه برداشت شده است. این سگک ها در واقع برای نگهداری و حفظ گره کراوات لحاظ شده اند. اگر از بودن آن احساس بدی دارید خودتان یک گره با قابلیت محکم و شل شدن ایجاد کرده و روی آن بگذارید بماند.