مشاهده همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

مقنعه دخترانه حجاب

امروزه می توان گفت حجاب اسلامی هیچ تفاوتی با مد و ترند های آن ندارد، همان طور که در مورد انواع مقنعه دخترانه حجاب قابل رویت است. عموما مد اسلامی به سمت انواع حجاب لوکس و کلاسیک حرکت می کند اما با این حال اخیرا می توان انواع استایل ها را در آن به زیبایی یافت. هر چه باشد، مد و حجاب از یکدیگر جدا نیستند. خداوند دوست دارد فرد مومن مطابق با زمانه اش قدم بردارد و به این ترتیب هر مسلمانی باید یک حجاب خوب داشته باشد.

انواع مقنعه حجاب دخترانه

امروزه همه ما در هنگام خرید مقنعه دخترانه به انواع متفاوتی از آن بر می خوریم. همچنین رنگ ها و پارچه های متعددی که در ساخت آن ها مورد استفاده قرار می گیرند بسیار متنوع و چشم نواز شده اند. از پنبه نرم و پارچه های کتانی گرفته تا انواع مدل های لوکس ابریشمی و ساتن های براق و نرم. همچنین مقنعه حجاب دخترانه با قواره بزرگ و کوچک و مدل های مربی و گرد که می توانند برای انواع استایل های حجاب مناسب باشند.

همچنین شما امروزه در انتخاب رنگ برای لباس خود هیچ محدودیتی ندارید. شما می توانید از انواع رنگ ها برای حجاب دختر دلبندتان استفاده کنید. استفاده از رنگ های روشن و جذاب می توانند او را به حفظ و رعایت حجاب اسلامی علاقه مند تر کرده و در افزایش روحیه مثبت وی موثر افتد.

شاید برای شما جالب باشد که مدل های امروزی مقنعه دخترانه حجاب از روی پوشاک کدام برندها الهام گرفته اند:

  1. برند داک

Duck در واقع یکی از محبوب ترین مارک های تولید کننده پوشاک حجاب اسلامی در جهان است و روسری های لوکس داک که از انواع پارچه های کرپ، ژرژت، ابریشمی، حریر و ساتن تشکیل شده اند توانسته اند الهام بخش مناسبی در طراحی و تولید انواع مقنعه های دخترانه باشند.

از آن جایی که چاپ هایی که در روسری های داک به کار رفته اند بدیع و اصیل هستند، از روسری های دخترانه سایر برند های حجاب کاملا متمایز هستند. شما می توانید در این برند شال زنانه ای را مشاهده کنید که از خطوط و طرح های شهری تا انواع دسر های مالایی برخوردار است.

  1. برند تانداج

Tudung People با روسری های مخصوص خود که پارچه های آن از ترکیب پارچه های پنبه ای ژاپنی با ابریشم به دست آمده اند در زمره یکی از انواع مد اسلامی هستند که برای ایجاد ظاهری شاد و زنانه مورد استفاده قرار می گیرند. شاید از همین روست که بسیاری از دختران نوجوان دوست دارند انواع مقنعه دخترانه حجاب خود را از این برند تهیه کنند. همچنین در این برند از انوع مدل های سنگ دوزی شده و حاشیه دوزی شده هم می توانید مشاهده کنید که برای مجالس و مهمانی ها بی نظیرند.

  1. برند نیلوفر

برند مالزیایی Naelofar Hijab که از نام یکی از هنرمدندان این کشور به اسم نیلوفا گرفته شده است، از پیشتازان عرصه مقنعه دخترانه حجاب  و روسری در جهان است. این مارک از آن جایی که روسری های بسیار ساده و راحتی را در انواع رنگ ها ارائه می دهد، طرفداران زیادی دارد.