مشاهده همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

مقنعه دخترانه بچه گانه

دختران با رسیدن به سن تکلیف در باور اسلامی می توانند با پوشیدن یک مقنعه دخترانه بچه گانه، حجاب داشته باشند. عموما تا سن سیزده سالگی دیگر موظف می شوند تا حجاب را آموخته و مورد استفاده قرار دهند. در واقع پوشیدن این لباس و رعایت موازین اسلامی یک قاعده و لایف استایلی دارد که تا قبل از آن هرگز آن را امتحان نکرده اند.

شاید در وهله اول امتحان کردن یک مقنعه دخترانه بچه گانه و پوشاندن موها سبب بروز احساساتی عجیب شود. این احساسات می توانند شامل هر یک از موارد زیر باشد:

  • ترس
  • عصبانیت
  • شادی
  • انزوا

این موضوع و پرداختن به آن از آن جایی اهمیت دارد که تمام زوایای زندگی دختر دلبند شما را تحت الشعاع قرار می دهد. او باید در هر محیطی که بیرون از منزل هست، چه در مدرسه، در خیابان و … از مقنعه دخترانه بچه گانه خود استفاده نماید.

روش های پوشیدن مقنعه دخترانه بچه گانه و استایل های مختلف آن

دنیای مد به سرعت در حال تغییر و پیشرفت است. روند هایی که یک روز جدید بودند در فصل دیگری از سال دیگر جدید و زیبا به نظر نمی آیند. فقط پوشاندن سر با روسری های قدیمی چندان جذاب به نظر نمی رسد و حجاب تنها با پوشیدن لباس های بلند با روسری های قواره دار جذاب نیست. شما می توانید در تمامی مدل های امروزی مقنعه دخترانه بچه گانه نمونه هایی را مشاهده کنید که علاوه بر در نظر گرفتن ترند های معمولی ذائقه و سلیقه کودکان هم در آن دخیل هستند.

هر دختر مسلمان و محجبه می تواند هر کدام از مواردی که در ادامه به آن ها اشاره می شود را با هر مدل مقنعه دخترانه ای که دارد، امتحان کند. این ها شامل موارد زیر هستند:

  1. لباس های شاد بپوشید

فرقی نمی کند که مسلمان باشید یا نه، سعی کنید لباس دخترانه ای را انتخاب کنید که به دختر دلبندتان احساس طراوت و کودکی ببخشد. مراقب آخرین روند های مد باشید و متناسب با سبکی که دوست دارید با رعایت خطوط قرمز هایی که در دین شما حکم فرماست برای کودک خود لباس بخرید.

  1. می توانید از لباس های غربی هم استفاده کنید

هیچ دلیلی وجود ندارد که اگر شما مسلمان هستید یک لباس عربی برتن کرده و یا به سبک شرقی لباس بپوشید. انواع لباس دخترانه که از الگوهای غربی الهام گرفته اند را می توان با مقنعه دخترانه بچه گانه شما تطبیق داد و از آن ها ترکیب مناسبی ایجاد کرد.

  1. در استایل های روزمره خود از لباس های راحت و گشاد استفده کنید

مقنعه دخترانه ای که انتخاب می کنید می تواند متناسب با سبک و استایل مناسبتی که در آن حضور پیدا می کنید، تغییر کند. اما آن چه که بهتر است در همه استایل های شما رعایت گردد استفاده از لباس های راحت و آزاد است. استفاده از لباس های با پارچه الیاف طبیعی هم می تواند تا حد زیادی به زیبایی و راحتی بیشتر دختر دلبند شما در حالی که از مقنعه دخترانه خود لذت می برد، کمک کند.