مشاهده همه 2 نتیجه

نمایش 9 24 36

مقنعه جدید

خرید یک مقنعه جدید به آگاهی و آمادگی روحی و ذهنی نیاز دارد. آن هم درست زمانی که شما تصمیم به امتحان کردن یک استایل جدید گرفته اید. برای این منظور خوب است بار دیگر در آینه نگاهی بیندازید و لباس های خود را که تا به امروز تغییر داده اید، در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید که رنگ چهره و تغییرات کلی که برای شما اتفاق می افتد می توانند روی ظاهر شما تاثیرات بسزائی بگذارد.

اگر همیشه در انتخاب رنگ شال زنانه یا روسری خود دچار سردگمی بوده اید در مورد مقنعه زنانه این موضوع را جدی تر بگیرید. زیرا مقنعه ها اصولا فرم ساده تری دارند و آن چه که می تواند برای آن ها خود نمایی کند، رنگی است که دارند.

نکات مهم در خرید مقنعه جدید

همان طور که در مقدمه این مطلب از سایت دیبامد آمده است، همواره برای تهیه یک آیتم جدید در میان لباس های خود باید به تغییراتی که کرده اید توجه کنید:

  1. تغییر رنگ پوست و ظاهر

فرم صورت ما شاید بر اثر لاغر تر شدن و یا چاق شدن تغییر کرده باشد. گونه ها شل و افتاده تر شده اند و یا برآمده تر و حجیم تر هستند. گاهی ممکن است بر اثر قرار گرفتن در شرایطی در معرض تابش نور خورشید بوده اید و رنگ چهره شما تغییر کرده است. هر چند بر اثر بالا رفتن سن، رنگ چهره تیره تر و حالت گونه ها افتاده تر می شود.

مقنعه جدیدی که می خواهد به کمد لباس زنانه شما اضافه گردد حتما باید با این ویژگی ها تناسب داشته باشد.

  1. آمادگی روحی و ذهنی

اگر می خواهید یک مقنعه جدید با استایل تازه را امتحان کنید، بهتر است قبل از استفاده به درجه ای از آمادگی روحی و ذهنی رسیده باشید. شما می دانید که در واقع حجاب اسلامی نوعی سبک زندگی و لایف استایلی با مرز ها و شکل متفاوت است. شما نمی توانید به عنوان مثال یک مقنعه لبنانی را بر سر نگه دارید و از صمیم قلب مطمئن باشید که به شما می آید در حالی که خودتان و فرم قرار گرفتن بدنتان با آن معذب و کلافه باشد. این موضوع آن قدر مهم است که  همه طراحان مد و فشن اسلامی اصرار دارند شما به عنوان خریدار چند مرتبه پرو را در هنگام خرید داشته باشید.

  1. کیفیت را فراموش نکنید

اگر می خواهید مبلغی را برای تهیه یک مقنعه جدید هزینه کنید، نباید در هر صورت کیفیت را نادیده بگیرید. انواع مدل مقنعه زنانه از آن جایی که به دفعات زیاد و در طی ساعات طولانی مورد استفاده قرار می گیرند، باید از لحاظ کیفیت قابل اطمینان باشند. این که یک آیتم را شما به طور طولانی مدت مورد استفاده قرار می دهید، در واقع به معنای شسشتوی مکرر آن هم هست. بنابراین هموراه مقنعه ای را انتخاب کنید که مانند مقنعه کرپ زنانه از دوام و کیفیت بالایی برخوردار است.

  1. تهیه اکسسوری

در کنار مقنعه جدیدی که آن را تهیه می کنید، خرید اکسسوری زنانه هایی مانند سنجاق ، بج و هدبند زنانه بسیار توصیه می شود. هر چه باشد سایر زیورآلاتی که تا قبل از آن مورد استفاده قرار می گرفته است برای فرم جدید قابل استفاده نیست.