مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

مقنعه اداری

بانوان محجبه می خواهند در همه موارد و به شکل آزادانه ای حجاب داشته باشند چه در محیط کاری با یک مدل مقنعه اداری و یا در یک مهمانی و با کمک یک شال زنانه. اما در یک کشور اسلامی نظیر ایران، که پوشش سر در بیرون از منزل برای همه افراد به امری لازم تبدیل شده است، استفاده از یک مدل مقنعه زنانه برای رفتن به سر کار می تواند تا حدودی از نگرانی های شما در رابطه با فرم و استایل شما را کم کند. به همین دلیل بهره مندی از سطحی معمولی از آگاهی راجع به مدل های متنوع مقعه ادارای برای همه بانوان ایرانی تا حدودی واجب است.

مدل های متنوع مقنعه اداری

همه ما دوست داریم در محل کار تا حدودی رسمی و در عین حال شیک به نظر بیاییم. شاید نتوان هر مقنعه حجاب را برای محیط اداری مورد استفاده قرار داد اما می توان از آن ها برای ایجاد آیتم هایی رسمی تر ایده گرفت.

  1. مقنعه های کراواتی

این مقنعه که به گونه ای تیپ رسمی  را برای شما ایجاد می کند، حال و هوای ادارات و شرکت های نیمه کژوال را به همراه دارد. با این همه اگر شما می خواهید از رنگ های سازمانی از مقنعه اداری خود استفاده نمایید، پوشیدن یک مقنعه کراواتی می تواند تا حدی این نیاز شما را برآورده سازد.

  1. مقنعه های لبنانی

اگر می خواهید به گونه ای از مقنعه لبنانی در محل کار خود استفاده نمایید، حتما به مواردی نظیر رعایت رنگ و پوشش اداری و سازمانی توجه کنید. مقنعه های لبنانی حالتی رمانتیک تر و زنانه تری را دارند. با این همه می توان با انتخاب جنس های مناسبی از آن ها رنگ و لعاب یک پوشش رسمی به آن ها بخشید.

  1. مقنعه هایی که نقاب دارند

اگر مقنعه هایی که نقاب دارند را به عنوان یک نمونه ارتقا یافته از مدل های مقنعه ساده در نظر بگیریم، می توانیم بگوییم که این مقنعه می تواند جایگاه مناسبی را برای شما ایجاد کند. هر چند استفاده و کاربرد این مقنعه ها با المان هایی که در مانتو اداری شما آمده است نیز باید متناسب باشد. اما در هر حال می تواند رنگ سازمانی مد نظرتان را در عین سادگی به مراجعین نشان دهد.

  1. مقنعه های مهمانداری

مقنعه مهمانداری از جمله مقنعه اداری هایی است که برای مهمانداران، خدمت گذارن هتل ها و رستوران ها کاربردی است. این مقنعه ها در واقع از بخش هایی از شرشره های آویزان شده ای تشکیل شده است که حالتی جذاب به فرم صورت و مقنعه می بخشند. شما می توانید با خرید این مقنعه زنانه و استفاده از یک کلاه فس بر روی آن در حالی که انتهای مقنعه را در یقه لباس فرم خود جمع کرده اید، از ظاهری زیبا و شکیل برخوردار شوید.

در هر صورت استفاده و به کارگیری این مقنعه ها بسیار حساس است. زیرا در میان عموم مردم دیدن شما در حالی که این مدل از مقنعه را بر سر کرده اید کمی عجیب و تجملاتی به نظر می آید.