مشاهده همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

مدل کت و دامن زنانه

دقت در انتخاب مدل کت و دامن زنانه می تواند تاثیر زیادی در کاهش وقت شما برای انتخاب لباس و رفتن به یک مهمانی باشد. شما می توانید ده ها مدل دامن و کت را در کمد لباس زنانه ای که دارید بگذارید و دیگر نیازی به وقت گذاشتن برای انتخاب لباس مهمانی و مجلسی نداشته باشید.

همچنین ما در دیبامد به شما کمک می کنیم تا با چند کلیک ساده مدل کت و دامن زنانه ای را که دوست دارید انتخاب کرده و به راحتی تهیه نمایید.

انتخاب مدل کت و دامن زنانه :

ما دوست داریم در هر مهمانی متفاوت و جذاب به نظر برسیم. از طرفی مشغله هایی که داریم باعث می شود در انتخاب یک سبک پوشش برای رفتن به آن محیط را نداشته باشیم. بهترین راه حل انتخاب لباس های دو تکه ای مانند کت و دامن، بلوز زنانه و شلوار، شومیز زنانه با شلوار، کت و شلوار زنانه است. اما همواره باید دقت کنیم که هرگز نباید این موضوع برایتان مسئله ساز باشد که چگونه این مجموعه های دو تکه ای را جفت و جور کنید. زیرا این کار باید برای شما به عنوان ساده ترین قسمت ماجرا به حساب آید.

کت و دامنی راحت و شیک:

اگر در روزهای تابستانی قصد پیاده روی در محیط بیرون از منزل را دارید، یک انتخاب سبک و راحت می تواند انتخاب کت و دامن جذاب باشد. به شرط ان که یک دامن نخی بلند را به همراه یک کت زنانه کتان بپوشید. برای کفش هایتان هم می توانید به آسانی از کفش های کتانی یا صندل زنانه استفاده نمایید.

یک استایل گرم و پاییزه:

برای شرکت در مهمانی ها یا دورهمی های فصل سرما، بهترین انتخاب برای داشتن ظاهری کلاسیک و یا هنری استفاده از مدل کت و دامن زنانه ای است که از جنس پارچه های ضخیم و پشمی درست شده است.

امروزه دامن های چهارخونه یکی از پرطرفدارترین نمونه های مدل کت و دامن زنانه ای هستند که بانوان جوان بر تن می کنند.

رسمی و جدی:

رسمی ترین استایل بانوان در ادارات و محیط کاری در خارج از ایران، پوشیدن ست کت به همراه دامن زنانه است. شما برای داشتن این استایل جدی می توانید از انواع دامن و کتی که از پارچه هایی همچون فاستونی، کرپ و مشابه این موارد تهیه شده است می توانید استفاده نمایید.

همچنین باید دقت کنید حداقل دامن های به کار رفته در این ست رسمی نمی تواند بالاتر از زانو باشد.

انتخاب مدل کت به همراه یک دامن با توجه به اندام شما:

در هر استایلی و انتخاب هر لباس زنانه شما باید به 3 موضوع کلیدی دقت کنید. این سه اصل که به اندام فرد پوشنده بر می گردد شامل:

  • مدل کلی اندام
  • قد
  • چاغی یا لاغری

در هر حال انتخاب دامن و کت هم که خود دو آیتم کلیدی در استایل شما هستند، از این سه اصل مبرا نیستند. همواره دامن و کتی که انتخاب می کنید باید کمر شما را باریکتر و قد شما را کمی کشیده تر از آن چه که هستید نشان دهد.