مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

مدل ژاکت زنانه

امروزه با تنوع طراحی ها و الگو های آماده شده توسط طراحان مد می توانیم شاهد انواع مدل ژاکت زنانه باشیم. در واقع این مدل ها را می توان یکی از خلاقیت های منحصر به فرد بشر در زمینه تولید لباس دانست. این موارد می توانند به راحتی و با کمک آیتم های دیگر لباس زنانه سبک های زیبایی را به وجود آوردند.

اما به راستی می توان انواع مدل ژاکت زنانه را در چند دسته بندی کلی جای داد؟ این سوالی است که ما در dibdmod.ir می خواهیم به آن بپردازیم.

انواع مدل ژاکت زنانه 

با شروع فصل سرما اولین کاری که می کنیم این است که سری به ژاکت زمستانی زنانه ای که سال های قبل می پوشیدیم می زنیم.

همانطور که می دانید  ژاکت ها را می توان بر اساس 5 ویژگی عمده مورد بررسی قرار داد:

  • طرح و شکل
  • ساختار
  • استایل
  • آستین
  • متریال مورد استفاده

در هر حال ما به هر روشی که ممکن است تلاش می کنیم تا بتوانیم آن ها را با روش هایی دیگر دوباره مورد استفاده قرار دهیم. گاهی لازم است با در نظر گرفتن مواردی همچون شناخت بهتر ساختار های انواع ژاکت بافتنی زنانه به چگونگی استفاده از آن ها در استایل خود بپردازیم.

  1. ژاکت کلاسیک

در واقع نمونه کلاسیک و قدیمی ژاکت ها را همه ما می شناسیم. این لباس که در واقع با الگو برداری از لباسی است که ماهیگیران اسکاتلندی برای اولین بار در قرون وسطی می پوشیدند، طراحی شده است. این مدل ژاکت زنانه عموما از یک یقه گرد کشبافی شده و همچنین آستین های کشباف تشکیل شده اند.

عموما جلوی شان دکمه نداشته و به عنوان ژاکت جلو بسته زنانه شناخته می شوند.

  1. ژاکت های جلو باز

از آن جایی که ژاکت های بافتنی، سبک و راحت هستند می توان با درآوردن مدل های متعددی از سبک پارچه آن، تجربه های جدیدی را رقم زد. به عنوان مثال می توان ژاکت های جلو باز را در حالی که هیچ دکمه ای ندارند به عنوان یک پوشش راحت و دنج در مواقعی که می خواهیم در منزل گرم باشیم استفاده کنیم. در واقع رومدوشامبر ها نمونه هایی الهام گرفته شده از این ژاکت ها هستند.

  1. ژاکت هایی با یقه هفت

از محبوب ترین مدل های یقه های خطی می توان به یقه هفت اشاره کرد. این یقه در صورتی که با پیراهن یقه برگشته زیری خود ست شود، از زیبا ترین و شیک ترین مدل های ژاکت برای بانوان است. یقه هفتی که روی این لباس به کار می رود نمونه ای است از لباسی که علاوه بر شیک بودن هیچ تغییری در نشانه های صورت شما پدید نمی آورد و شما را همان گونه که هستید نشان می دهد.

  1. ژاکت های یقه برگشته

این ها در واقع نمونه ای برگرفته شده از پالتو زنانه هستند و می خواهند تنها به شما در داشتن یک لباس گرم و راحت کمک کنند. تا بحال به این موضوع که تا چه اندازه می توانید از این مدل ژاکت زنانه در استایل های بیرونی خود استفاده کنید، فکر کرده اید؟