مشاهده همه 5 نتیجه

نمایش 9 24 36

مدل ژاکت دست بافت زنانه

در مورد انواع مدل ژاکت دست بافت زنانه می توان گفت که این مدل از لباس های زمستانی در همه نقاط جهان از محبوبیت بالای برخوردار هستند. از این که بخواهید یک ژاکت دستباف را برای خود تهیه کنید نگران نباشید. آن ها به خوبی مقاوم هستند و دوام و ماندگاری بالایی دارند. ما در دیبامد به شما کمک می کنیم تا علاوه بر داشتن خریدی آسان و مطمئن، نسبت به روش هایی که می توانیم این لباس های زیبا و منحصر به فرد را بر تن کنیم، آگاهی پیدا کنیم.

مدل ژاکت زنانه دست بافت و روش های پوشیدن آن ها

در این که می توان ژاکت زنانه را به روش های متعددی مورد استفاده قرار داد هیچ شکی وجود ندارد. در هر حال این ژاکت ها را می توان با تناسب رنگی که دارند و حالت های زیبایی که روی تن ایجاد می کنند، در استایل هایی زیبا مورد استفاده قرار داد.

یک ژاکت تنگ به همراه دامن

ایجاد یک مدل ژاکت دست بافت زنانه که چسبان و تنگ باشد، کار آسانی نیست. اگر توانسته اید این مدل زیبا را در مد و هنرهای دستی زنانه فروشگاه اینترنتی ما پیدا کنید می توانید آن را به همراه یک دامن زنانه بر تن کنید.

برای این منظور کافیست یک دامن مدادی یا همان دامن ساده زنانه را به پا کرده و ژاکت خود را با آن ست کنید. همچنین می توانید از مدل های زیبای دامن کلوش هم استفاده کنید. برای آن که با یک ژاکت دستباف زنانه بتوانید هم پای مد روز جلو بیایید می توانید در این استایل از انواع کفش های ساق بلند زنانه و یا کفش های چرمی مناسب نیز استفاده نمایید.

شلوار و ژاکت های اورسایز

اگر دقت کرده باشید می توان گفت مدل ژاکت زنانه دست بافت به صورتی است که حالت های اورسایز و یا همان گشاد تر آن از محبوبیت بیشتری برخوردارند. این مطلب از آن جایی ناشی می شود که این لباس ها حالتی دنج و زیبا و فوق العاده راحت را ایجاد می کنند. شما می توانید با چنین ژاکتی انواع شلوار های تنگ و چسبان را امتحان کنید. به عنوان مثال شلوار جین زنانه، شلوار های چرمی و چسبان و همچنین انواع جوراب شلواری زمستانی زنانه.

شما می توانید از شلوار های پشمی هم استفاده کنید. اما یادتان باشد که برای ایجاد تعادل در ظاهر خود باید این شلوار هم چسبان باشد تا در کنار ژاکت اورسایز شما ترکیب زیبایی را ایجاد کند.

ژاکت های جلوباز

ژاکت زنانه جلوباز از زیبا ترین و کلاسیک ترین مدل ژاکت زنانه دست بافت به حساب می آید. مخصوصا اگر با مواردی نظیر انواع مروارید دوزی، سنگ دوزی و گل دوزی تزئین شده باشد. این ژاکت ها را می توانید بر روی یک تاپ زنانه و یا حتی یک تیشرت زنانه ساده بر تن کرده و در قسمت پایین تنه از یک مدل دامن میدی بهره ببرید. همچنان که کاربرد این مدل از انواع ژاکت ها بیشتر است، استایل هایی که می توان با آن امتحان کرد نیز از تنوع بالایی برخوردار است.