مشاهده همه 25 نتیجه

نمایش 9 24 36

مدل پیراهن زنانه

اگر شما هم مثل یک دختر بچه برای انتخاب مدل پیراهن زنانه ای که قرار است در مهمانی که به آن دعوت شده اید بپوشید، هیجان دارید این مقاله دیبامد را تا انتها بخوانید.

هیچ چیزی مانند یک لباس زنانه جدید باعث ایجاد احساس قدرت و زیبایی در یک خانم نمی شود .خواه این مهمان یک دورهمی دوستانه باشد و یا رفتن به یک مهمانی رسمی مانند عروسی. شما باید در انتخاب مدل پیراهن زنانه و خرید آن به نکاتی دقت کنید.

راهنمای انتخاب مدل پیراهن زنانه

همه ما دوست داریم در یک مهمانی بهترین تصویری که می توانیم از خود به نمایش بگذاریم. دوست داریم به دیگران نشان دهیم که برای آمدن به این مهمانی وقت گذاشته ایم و در کل فردی خوش سلیقه  و شیک پوش هستیم.

اما برای این منظور می توان گفت که رعایت نکات زیر مهم است:

 1. اندازه و سایز بدن خود را به درستی بشناسید

اگر اقدام به خرید اینترنتی یک پیراهن زنانه کرده اید، باید چیزی فراتر از وزن و قد خود را بدانید. شما باید به سراغ یک خیاط حرفه ای رفته و اندازه دقیق اندام خود را به دست آورید. یک اندازه گیری دقیق می تواند در انتخاب مدل پیراهن زنانه شما تاثیر بسزائی بگذارد.

این اندازه ها باید شامل موارد زیر باشد:

 • اندازه بالا تنه
 • دور کمر
 • باسن
 • دور سینه
 1. مدل پیراهن خود را با اندام خود هماهنگ کنید

سبک ها، استایل ها و مدل های متنوع پیراهن می تواند برای اندام های متفاوت زنانه کاربرد متنوعی داشته باشد. شما در خرید اینترنتی یک پیراهن هم باید با توجه به سایز آن به این مسئله دقت کرده باشید. فرم های بدن می توانند به شکل زیر باشند:

 • ساعت شنی: لباس هایی که در قسمت سرشانه و دور باسن به یک اندازه هستند اما در قسمت کمر اختلافی بین 10 تا 15 سانت دارند، به فرم ساعت شنی هستند.
 • سیب: در این نوع مدل پیراهن زنانه، شکم و بالا تنه سایر بیشتری نسبت به پایین تنه دارد. استفاه از پیراهن هایی با دامن مینی می تواند تا حد زیادی به شیک بودن این لباس کمک کند.
 • مستطیل: پیراهن هایی که برای بانوان با اندام مستطیلی طراحی شده اند، در قیمت بالا تنه، کمر و پایین تنه به یک اندازه هستند.
 • گلابی: در این مدل پیراهن قسمت پایین تنه اندازه بیشتری نسبت به بالاتنه دارد.
 1. هزینه خود را قبل از خرید در نظر بگیرید

به یاد داشته باشید که همواره بودجه شما می تواند تاثیر زیادی در انتخاب شما بگذارد. به عنوان مثال شما می توانید این هزینه را به صوت فصلی و یا به طور کلی در یک سال در نظر بگیرید. به این ترتیب شما می دانید که چه لباسی را و با چه کیفیتی انتخاب کنید.

 1. با توجه به سبک مهمانی دست به انتخاب بزنید

این مسئله به این اشاره می کند که انتخاب مدل پیراهن زنانه ای که قرار است آن را در یک مهمانی بپوشید، به مهمانی که قرار است در آن شرکت کنید بستگی دارد. به عنوان مثال برای رفتن به یک عروسی هیچ گاه شما نباید پیراهنی بپوشید که با لباس عروس در یک رده قرار بگیرد.