مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

مدل پولوشرت زنانه

لباس های مختلف زنانه با مدل های متنوع خود می آیند و می روند اما مدل پولوشرت زنانه همواره ثابت باقی می ماند. زیرا پولوشرت زنانه از ترکیب طراحی معمولی و تجاری تشکلی شده است تا بتواند کاربرد گوناگونی را از خود بروز دهد. چه شما در حین انجام تمرینات تنیس باشید و چه بخواهید به همراه پولوشرت و شلوار جین خود در یک مهمانی دوستانه شرکت کنید، در هر حال این پیراهن زیبای پنبه ای که متناسب با نیاز های شماست و انجام کار ها را برایتان راحتتر می کند می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

مدل پولوشرت زنانه چه تفاوتی با تیشرت زنانه دارد؟

پیراهن های پولو یا همان پولوشرت ها در ابتدا برای ورزش هایی همچون تنیس و گلف طراحی شده بودند. با گذر زمان و ارتباط با افراد مختلف و آشنایی با نیاز های آن ها به خصوص سبک زندگی سوارکاران و تنیسور ها، تقاضای زیادی را در دنیای مد ایجاد کرد. به طوری که شرکت های متعددی تنها در زمینه ایجاد پولوشرت مردانه و زنانه به منصه ظهور رسید.

ویزگی های مدل پولوشرت زنانه عبارتند از:

  • آستین های کوتاه
  • یقه برگشته
  • مدل آستین ساده
  • الگوی ساده
  • راه راه افقی بودن و جیب اختیاری

روش های پوشیدن انواع مدل پولوشرت زنانه:

شما می توانید چند مدل محدود اما شیک را با پولوشرت خود امتحان کنید. این بستگی به شما دارد که بخواهید این مدل ها را بررسی کنید. به عنوان مثال دکمه های باز، گشوده و یا نیمه باز. هر کدام از این گزینه ها می تواند استایل متفاوتی را ایجاد کند. مهم ترین قسمت ایجاد هماهنگی میان آیتم های دیگر با پولوشرتی است که انتخاب کرده اید.

شلوار جین و پولوشرت :

یک مدل پولوشرت زنانه معروف پولوشرت های سفید و بدون نقش هستند. یکی از آن ها را بر تن کرده و به همراه شلوار زنانه ی جین و تیره خود که تیرگی آن در رنج طیف رنگ های کلاسیک است، برتن کنید.

دامن بلند:

اگر تابحال پولوشرت را به همراه دامن بلند زنانه امتحان نکرده اید، فرصت زیادی را برای شیک پوشی از دست داده اید. یک دامن با رنگ روشن می تواند به شما جلوه ای کژوال و زیبا ببخشد و این در حالی است که مدل هی دیگر کمی رسمی تر به نظر می رسند.

پیراهن های بلند شبیه به مدل پولوشرت زنانه:

اگر تابحال این پولوشرت ها را امتحان نکرده اید دیگر وقت آن رسیده است.  شما می توانید در فصل تابستان و به همراه یک جفت صندل زنانه لزدار این پیراهن را برتن کنید.

دامن های بافتنی:

همانطور که می دانید پولوشرت ها را می توان در فصل پاییز هم مورد استفاده قرار داد. برای داشتن یک ظاهر پیچیده می توانید یک دامن بافتنی زنانه را به همراه پولوشرتی ضخیم بر تن کرده و در مهمانی ها حاضر شوید.

شلوارک و پولوشرت:

یک ترکیب استثنائی و زیبا می تواند همین ترکیب منحصر به فرد باشد. شما می توانید شلوارک زنانه کتانی را به همراه پوبوشرت در میادین ورزشی، باشگاه ها و حتی در منزل خود برتن کرده و از استایل منحصر به فرد و تابستانی خود لذت ببرید.