مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

مدل پالتو

با سرد شدن هوا، بیرون رفتن ما با یک مدل پالتو زیبا وسوسه بر انگیز و جذاب به نظر می آید. شما می توانید بر اساس سلیقه و شخصیت خودتان انتخاب کنید. ما با بروز رسانی انواع نمونه های پالتویی که می شناسیم می توانیم به کمد لباس خود در این فصل رنگ و روی تازه ای بدهیم. با شناخت انواع پالتو زنانه می توانید خرید بهتر و آسان تری از دیبامد داشته باشید. این مقاله در کناز شماست تا مزایا و زیبایی های هر کدام از آن ها را برای شما تشریح کند.

انواع مدل پالتو :

پالتو های زنانه امروزه از نمونه ها و مدل های متنوعی برخوردار هستند. شما می توانید به آسانی هر آن چیزی را که از یک پالتو می شناسید پیدا کرده و بر تن خود بپوشانید. از این مدل ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. پالتو های ترانشه:

این مدل پالتو در واقع برای کمد لباس هر بانوی شیک پوشی ضروری و الزامی است. جالب است بدانید که این پالتو در سال های اولیه طراحی خود مخصوص سربازان انگلیسی بود. اما به مرور زمان سبک کلاسیک آن برای بانوان تغییر کرده و در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفت.

اگر تا به امروز یکی از این پالتو ها را نداشته اید، بهتر است هر چه زودتر نسبت به خرید آن اقدام نمایید. آدری هیپون بازیگر سرشناس هالیوود این پالتو رابه شهرت رساند و توانست زیبایی ان را به نمایش بگذارد. از مزایای این مدل می توان به سبک بودن و داشتن خاصیت ضد آب بودن آن اشاره کرد. این پالتو  می تواند چرخش هوا را در داخل خود تنظیم کرده و انعطاف زیادی در هماهنگی با سایر آیتم های لباسی شما دارد.

  1. پالتو های کمربند دار:

اگر تا به امروز احساس کرده اید که بدون پالتو های کمربند دار می توانسته اید شیک پوش باشید، سخت در اشتباه بوده اید. این مدل پالتو به شما این اجازه را می دهد تا پالتوی خود را دقیقا مطابق با فرم اندامی خود تنظیم کنید. کمربندی ضخیم یا نازک فرقی نمی کند آن را به دور کمر خود بسته و به این ترتیب کاملا گرم و راحت بمانید.

  1. بارانی ها:

پالتو های بارانی دیگر همانند گذشته نیستند. آن ها امروزه خیلی راحت تر و بهتر شده اند. دیگر خبری از آن بارانی های بزرگ و بی شکل نیست. بلکه بارانی های امروزی ضد آب و سرگرم کننده هستند. اگر مشا هم به رنگ هایی که امروزه مد شده است فکر کنید شما هم مدلهای شیک و الگو های زیبای پالتو ها را تایید می کنید. در واقع در این مدل پالتو را می توانید در هوای بارانی و فارغ از قد و اندام خود بپوشید.

  1. نیم پالتو :

این مدل پالتو در نهایت تا انتهای ران های شما می رسد. ضد اب و سبک است و می تواند شما را در هوای سردی که قابل تحمل است گرم نگه دارد.اگر قد کوتاهی دارید می توانید این پالتو ها را به راحتی و بدون نگرانی بر تن کنید. در غیر این صورت قطعا نیاز به چکمه های بلند و یا شلوار های گرم دارید.