مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

مدل مقنعه زنانه

اگر در انتخاب مدل مقنعه زنانه خود مردد هستید، این مقاله دیبامد را تا انتها بخوانید و از توصیه های ما قبل از خرید مقنعه زنانه استفاده نمایید. در واقع انواع مدل مقنعه زنانه که در این جا آمده است، نمونه های معروف و شناخته شده ای هستند که در میان بانوان محجبه امروزی کاربرد داشته و قابل استفاده اند.

به هر روی شما با توجه به سلیقه و کاربردی که مد نظرتان است می توانید از هر مدل استفاده نمایید.

نکاتی درباره مدل مقنعه زنانه شما

اگر تا به امروز برای انتخاب مقنعه زنانه ای که می خواهید استفاده کنید به فرم چهره، رنگ پوست و کاربرد اصلی مقنعه خود دقت نکرده اید، این مقاله می تواند به شما کمک کند تا راه حلی جدید بیابید. این راه حل ها چندان سخت و پیچیده نیستند. بلکه آسان و کاربردی هستند. هر چه باشد آگاهی از انواع مدل ها و کاربرد هر کدام به شما این امکان را می دهد تا به راحتی دست به انتخاب و خرید آن ها بزنید.

  1. مقنعه های ساده

پر کاربردترین و محبوب ترین مدل مقنعه زنانه ، مقنعه ساده زنانه است که می تواند در محیط آکادمی و اداری مورد استفاده قرار گیرد. پرستاران بیمارستان ها، اساتید دانشگاه ها، دانشجویان، محصلین مدرسه و کسانی که به دنیال یک پوشش ساده و روزمره برای موهای خود هستند از این مدل از مقنعه ها خریداری می کنند. دراین دسته بندی می توانید انواع مقنعه کرپ زنانه را نیز مشاهده کنید.

امروزه انواع مقنعه زنانه رنگی با مدل ساده در بازار دیده می شود که می توان گفت با تنوع بالایی  که دارند می توانند نظر هر مشتری ای را به خود جلب نمایند.

  1. مقنعه های عربی

این مقنعه ها اصولا حالتی را تداعی می کنند، که بانوان عرب با کمک یک شال زنانه به نام شلته بر روی سر اقدام به پوشش سر خود می کنند. در این باره می توان موارد زیادی را مشاهده کرد که شخص مقنعه لبنانی یا مقنعه کویتی را بر سر کرده است در حالی که آن ها یک سره بوده و نیازی به باز و بسته کردن ندارند.

این مدل مقنعه زنانه از آن جایی که حالتی رمانتیک و زنانه دارد می تواند برای مواردی که شما می خواهید شال بر سر کنید ولی زمان زیادی را نمی توانید صرف بستن آن ها کنید، استفاده شود.

  1. مقنعه های اداری

عموما طراحی این مقنعه ها به گونه ای است که بتوانند در لباس فرم اداری شما نشسته و رنگ سازمانی که مد نظر شماست را در بر بگیرند. مقنعه اداری که گاها به صورت تعداد زیاد و از تولیدی ها در خواست می گردند، از جمله مواردی هستند که می توان مدل های متنوعی را برایشان در نظر گرفت. به عنوان مثال:

شما می توانید در این مقنعه ها بازی دو رنگ زمینه و رنگی که برای توصیف برند شما مورد استفاده قرار می گیرد را در کنار هم مشاهده کنید.