مشاهده همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

مدل مقنعه دخترانه

مدل مقنعه دخترانه در سراسر جهان برای رساندن مد و ترند های مد در جهان اسلام به سطح و اندازه ای که پیشگام و جدید باشند، هیچ کمبودی نداشته اند. در حالی که بسیاری از ما در مورد بسیاری از مارک های متنوع حجاب را با دقت بررسی  می کنیم تا مطابق با مد روز باشند. اما مد اسلامی همه انواع حجاب و مقنعه های دخترانه را به مثابه یک کالای ظریف، با کلاس و بی نظیر طراحی و تولید می کند.

برای همه ما جالب است که مد اسلامی خود می تواند الهام بخش بسیاری از موارد در مد غربی باشد. از این رو می توان نمونه هایی از مدل مقنعه دخترانه که برای دختران نوجوان طراحی و تولید شده است را به خوبی بررسی کرده و برای آن ها طرح ها و استایل های متفاوتی در نظر بگیریم.

آشنایی با انواع مدل مقنعه دخترانه

شهر هایی نظیر لندن و دبی به همراه کشور هایی همچون مالزی، مصر و بسیاری دیگر در رشد و توسعه مد اسلامی بالاخص مد تطبیق یافته با کودکان و نوجوانان، نقش بسزائی داشته اند. مارک ها و برند های متنوع و گوناگونی در رشد و توسعه تنوع و ابتکار در ایجاد انواع مدل مقنعه دخترانه دست به دست هم داده و توانسته اند آن چه را که زیبا و کاربردی بوده است، طراحی و تولید نمایند. این حجاب ها امروزه می توانند به عنوان یک لباس دخترانه کاربردی که توسط این برند های مطرح برای اولین بار معرفی شده اند، در بازار های جهانی به دست مشتریان برسند. این برند ها هر کدام می توانند شامل موارد زیر شوند:

  • لباس میم
  • حجاب کیمونو
  • یوما
  • عدلینا انیس ( ADLINA ANIS)
  • امانی

همانطور که می دانید مواردی نظیر نوع پارچه، رنگ و مدل می تواند در کنار هم دیگر مقنعه دخترانه زیبایی را ایجاد می کند. این برند ها به خوبی این موضوع را درک کرده و ترکیب های فوق العاده ای در کالکشن های خود به وجود آوردند.

  1. مدل مقنعه میم

حجاب میم (MEEM CLOTHING) که توانست در نمایشگاه لباس توکیو، چشم انداز زیبایی از حجاب بانوان نوجوان و جوان را عرضه کند، عموما از پارچه های حریر و ابریشم به عنوان پارچه اولیه استفاده می کند. مدل مقنعه دخترانه ای که در برند میم دیده می شود، از پارچه های لوکس تهیه شده و برای استایل های کلاسیک نظیر ترکیب پیراهن زنانه آستین بلند با انواع دامن زنانه مناسب است.

  1. مدل های حجاب برند کیمونو

شاید بتوان حجاب کیمونو را یکی از تجملاتی ترین نمونه های برند اسلامی دانست. این خانه مد اسلامی همواره از طرح های چاپی که در لباس های کیمونو ژاپنی دیده می شوند در پارچه های ابریشمی به کار رفته در لباس های خود استفاده می کند. مدل مقنعه دخترانه ای که این برند تولید می کند به رنگ های شاد و با چاپ های چشم نواز کیمونو همراه است.

  1. مقنعه های یوما

بسیاری از زنان مسلمان به پوشیدن لباس های ساده و با رنگ های جامد و بدون نقش علاقه دارند. این موضوع از یک باور دینی آن ها در رابطه با حجاب بر می آید مدل مقنعه دخترانه برند UMMA به رنگ های ساده و عموما خنثی و از نوعی پارچه ممتاز ابریشمی تهیه شده است.