مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

مدل مانتو زنانه

به لطف طراحی ها و پیشرفت هایی که روز به روز در امر تهیه و آماده سازی لباس زنانه صورت می گیرد، شاهد ظهور انواع مدل مانتو زنانه هستیم. این موضوع تا به حدی رشد کرده است که می توان گفت طراحان بزرگ و مشهوری در حال ایده پردازی برای دوخت و تهیه انواع مانتو هستند و هر ساله در انواع فشن شوهای اسلامی از آن ها رونمایی می کنند.

ما در دیبامد تلاش کرده ایم تا برای شما عزیزان از انواع مدل های مانتو تهیه کنیم. اما در واقع باید گفت انتخاب این مدل ها نیاز به دانستن کمی آگاهی است.

نکاتی درباره انتخاب انواع مدل مانتو زنانه

دانستن مواردی که می تواند در انتخاب نهایی ما تاثیر بسزائی بگذارد می تواند به شرح زیر باشد:

  1. قد 

از نکات کلیدی، قد شماست. در واقع انتخاب مانتویی که با قد شما متناسب باشد، بسیار مهم است. اگر شما قد بلندی دارید می توانید یک دامن بلند تا مچ پا را هم بپوشید درست همانند یک مانتوی بلند. این مسئله در صورتی که قد کوتاهی دارید چندان مناسب نیست. در واقع قد کوتاه شما با دامن های بلند خیلی دیده می شود در حالی که با مانتو هایی که قد شان تا میانه ساق پا و نزدیک به مچ است کمتر به چشم می آید.

  1. سایز بندی

مدل مانتو زنانه وقتی به خوبی دیده می شود که این لباس کاملا در تناسب با سایزبندی با اندام شما باشد. مسئله از آن جایی مهم است که می تواند در راحتی و نشان دادن فرم اندام شما تاثیر گذار باشد.

  1. رنگ مانتو و پوست شما

شما در بسیاری از مواقع دیده اید که مدل مانتو زنانه در حالی دیده می شود که رنگ آن در تناسب با رنگ پوست شما باشد. در این حالت شما به راحتی می توانید از انواع اکسسوری زنانه در کنار آن استفاده نمایید.

  1. فرم اندام بدن

انتخاب مدل مانتو زنانه می تواند تا حد زیادی در تناسب کامل با فرم اندام بدنی شما باشد. این موضوع در حالی است که شما می توانید بسیاری از ترند های روز را در حالی که با فرم اندام شما مطابق نباشد، انتخاب نکنید.

به عنوان مثال اگر از اندام سیب برخوردارید، بهتر است با احتیاط بیشتری مانتو کیمونو بپوشید. ولی اگر لاغر اندام هستید، مانتو های کیمونویی می توانند فرم مناسب تری برای اندام شما ایجاد کنند.

  1. انطباق کامل با اکسسوری ها

هیچ گاه یک مدل مانتو زنانه را که می خواهد شما را محدود به استفاده از یک مدل کیف یا کفش زنانه بکند، تهیه نکنید. چون بتوانید آن را برای دفعات بیشتری مورد استفاده قرار دهید.

خرید یک مانتو درحالی که یک شال زنانه و یا به عنوان مثال یک کیف زنانه منطبق با آن را در اختیار دارید، از نکات خوبی است که بهتر است قبل از استفاده و خرید آن ها را مد نظر قرار دهید.

برای برخورداری از استایل های مناسب قبل از هر چیز به این موضوع که مدل مانتو زنانه ای که انتخاب کرده اید با شخصیت شما سازگاری دارد یا نه دقت کنید.