مشاهده همه 23 نتیجه

نمایش 9 24 36

مدل لباس خواب زنانه

بانوانی که وقت زیادی برای لباس پوشیدن خود می گذارند و دوست دارند تا همیشه شیک پوش باشند، قطعا از یک مدل لباس خواب زنانه زیبا نیز استفاده می کنند. زیرا آن ها دوست دارند وقتی که به خواب هم می روند احساس شادابی کنند. ممکن است این مسئله برای خیلی ها پوچ و بی معنی باشد، اما یک بانوی وفادار به مد به خوبی می داند که شیک پوشی را باید در همه جا و همه حالت ها حفظ کرد.

در این میان ما نیز در فروشگاه اینترنتی دیبامد سعی کرده ایم تا با گردآوری همه مدل های لباس خواب برای شما عزیزان سهم کوچکی در تحقق این آرزوی شما داشته باشیم. شما می توانید بدون نگرانی از کیفیت، محصولات ما را در زیر شاخه لباس زیر زنانه خریداری کنید.

انواع مدل لباس خواب زنانه

در ادامه این مقاله توجه شما را به انواع مدل هایی که تا امروز به عنوان مشهورترین مدل های لباس خواب برای بانوان شناخته می شود، جلب می کنیم:

  1. مآمآپیراهن بیژامه 

برای همه شب هایی که می خواهید از رطوبت و احساس خفگی فرار کنید، پیراهن خواب به عنوان یک مدل لباس خواب زنانه مناسب می تواند گزینه خوبی به حساب بیاید. این مدل پیراهن زنانه را می توانید به صورت آستین کوتاه یا آستین بلند استفاده کنید و از آن جایی که بلندی آن تا بالای زانو می رسد از پوشیدن شورت اجتناب کنید.

  1. تن پوش های خواب

اگر تازه عروس هستید، می توانید از این مدل لباس های خواب زنانه استفاده کنید. حالت کیمونویی و ساده این مدل آن را به یکی از پر کاربردترین مدل ها تبدیل کرده است. بهترین نمونه آن نیز می تواند لباس خواب زنانه ساتن باشد که اگر با تور های گلدار تزئین شده باشد، بسیار شیک و جذاب به نظر می رسد.

  1. تیشرت های اورسایز

بله درست خوانده اید. تیشرت اورسایز نیز می تواند به عنوان یک مدل لباس خواب زنانه استفاده شود. در این میان مدل هایی از تیشرت زنانه که بلند و گشاد هستند به طوری که تا بالای زانوی شما را می پوشانند می توانند از بهترین گزینه های موجود باشند. شما می توانید از یک تیشرت مردانه نیز برای این منظور استفاده کنید.

از مزیت های این مدل، سادگی، ارزان بودن و کاربردی بودن آن است.

  1. سرهمی

شلوارک زنانه به همراه یک مدل از انواع تاپ زنانه را تصور کنید که به همدیگر وصل باشند و شما بدون نگرانی از اینکه تاپ شما نامیزان شود بتوانید برای خوابیدن آماده شوید. دختران جوان و بانوانی که ظرافت را دوست دارند می توانند از این مدل های مد روز انتخاب کنند.

  1. لباس خواب بلند

هیچ گاه یک پیراهن بلند زنانه به عنوان یک مدل لباس خواب زنانه قدیمی نمی شود. شما می توانید به عنوان مثال نمونه های گلدوزی شده، توری و طرح دار آن را به عنوان لباسی برای همه فصول استفاده کنید.

  1. پیراهن و شلوار راحت

از قدیمی ترین مدل ها و البته جمع و جور ترین طرح های لباس خواب می توان به این مدل اشاره کرد.