مشاهده همه 23 نتیجه

نمایش 9 24 36

مدل شومیز مجلسی

لیستی از بیست و چهار نوع مدل شومیز مجلسی در مجله های طراحی مد و فشن آمده است. انواع این مدل ها می خواهد تا به شما کمک کند، به آسودگی و راحتی متناسب با انواع اندام، فصلی که در آن قرار گرفته اید و مناسبتی که می خواهید در آن یک شومیز زنانه بپوشید، کمک کرده باشد.

دانشتن تفاوت های موجود میان هر کدام از این مدل ها می تواند به شما کمک کند تا به راحتی و سهولت لباس های خود را انتخاب کرده و در کمد لباس زنانه خود با شجاعت جای دهید.

ما در دیبامد تلاش کرده ایم تا با گرد آوری انواع مدل های شومیز زنانه مجلسی به شما کمک کنیم تا با خریدی آسان و مطمئن به آن چه که می خواهید دست پیدا کنید.

انواع مدل شومیز مجلسی زنانه:

همان طور که می دانید استقبال از شومیز زنانه مجلسی در بین سایر لباس های زنانه از سوی بانوان بسیار بالا است. این مطلب طراحان، کمپانی ها و خانه های مد و فشن را وادار به طراحی و ایجاد مدل هایی می کند که بتوانند، پاسخ گوی نیاز های متفاوتی باشد که از سوی بانوان مطرح می گردد.

از طرفی مدل شومیز مجلسی از آن جایی که می تواند تاثیر مستقیمی بر استایل یک فرد داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. هیچ کس دوست ندارد در یک مهمانی یا یک مراسم رسمی، بی نزاکت و نامرتب به نظر برسد. برای انتخاب مدل شومیز مجلسی خود می توانید متناسب با نیاز های خود به هر یک از موارد زیر رجوع کنید:

  1. شومیز زنانه مجلسی دکمه دار:

این مدل از انواع پیراهن زنانه در واقع می تواند یکی از کلاسیک ترین و شیک ترین مدل شومیز ها به حساب آید. برای بانوانی با شانه ها و بالاتنه ای نحیف بسیار مناسب است. شما می توانید به همراه یک شلوار زنانه اسکینی و یا راسته پارچه ای یا جین برای خود یک ظاهر حرفه ای و عالی بسازید.

  1. شومیز مجلسی زنانه با انحنای کمر:

این مدل از شومیزهای زنانه برای مجالس و یا رویداد های اداری و بسیار رسمی طراحی شده اند. آستین های این شومیزها بلند بوده و در ناحیه کمر تنگ تر هستند. آن ها می توانند شما را رسمی تر از آن چه که هستید نشان دهند. ترکیب این لباس با دامن زنانه و جوراب شلواری زنانه در رنگ مشکی می تواند به رسمی تر شدن استایل شما کمک کند.

  1. شومیز مجلسی آستین پفی:

امکان ندارد که یک خانم در طول عمرش یکبار از این مدل شومیز مجلسی استفاده نکرده باشد. این شومیزها می تواند شما را به زنانگی تان نزدیک تر سازد. بهتر است این شومیز را اگر تا به امروز استفاده نکرده اید حتما امتحان کنید.