مشاهده همه 9 نتیجه

نمایش 9 24 36

مدل ساق دست زنانه

برای استفاده ازهر مدل ساق دست زنانه نیاز به داشتن آگاهی کامل در مورد فرم و استایل لباس هایی است که می خواهید بر تن کنید. همان طور که می دانید ساق دست زنانه با انواع پارچه ها و طرح ها موجود است اما نحوه پوشیدن هر کدام از آن ها می تواند کمی متفاوت باشد.

انواع مدل ساق دست زنانه و نحوه پوشیدن هر کدام

اگر برای رفتن به یک مهمانی قصد پوشیدن دست های خود را با یک ساقدست گرفته اید بهتر است به موارد زیر دقت کنید:

  1. ساقدست های گیپوری

این مدل ساق دست را می توان با انواع لباس های دکلته امتحان کرد. رنگ مشکی این محصول می تواند ادامه دهنده لباس مجلسی و شب شما باشند که از پارچه های گیپور تهیه شده اند. شما می توانید با کمک این ساق دست ها استایل های گوتیک و فانتزی را هم تجربه کنید.

همچنین کاربرد این ساقدست زنانه ها برای مواقعی که بخواهید از آن ها در حالتی که چادر زنانه بر سر کرده اید هم مناسب است. شما می توانید با کمک این ساق دست ها با خیال راحت تری دست های خود را حرکت داده و نگران بهم ریختن مرز های حجاب خود نباشید.

  1. ساقد ست های ریونی

یکی از پر کاربرد ترین مدل ساق دست زنانه مدل های ریونی آن ها هستند. از این جهت پر کاربرد هستند که می توان آن ها را به عنوان روزمره نیز مورد استفاده قرار داد. شما می توانید با کمک این ساقدست ها و با استفاده از رنگ های آن ها، ست و هارمونی زیبایی را برای خود به وجود آورید. شما می توانید با کمی خلاقیت و بهره گیری از سیلوئت های رنگی که مشاهده می کنید از ترکیب و یا تضاد رنگ ساقد ست خود با شال زنانه ای که بر سر کرده اید، جلوه ای ویژه به استایل خود ببخشید.

  1. ساقدست های توری

مدل ساق دست زنانه توری در واقع الهام گرفته از لباس های مجلسی قرن 19 میلادی است. آن گاه که زنان توانسته اند با استفاده از آزادی هایی جزئی از ساق دست هایی استفاده کنند که خاصیت پوششی کمتری را ایجاد می کنند.

در هر حال تور ها در جای جای لباس زنانه به کار گرفته می شد و یکی از این موارد دستکش زنانه و ساقدستی بود که با تور تهیه می شد و مورد استفاده قرار می گرفت.

  1. ست ساقدست و مقنعه

بسیاری از انواع مدل مقنعه زنانه را می توانیم امروزه بیابیم که خود به همراه یک جفت ساق دست به دست مشتریان می رسند. در واقع این مدل ساقدست زنانه را می توانیم در تناسب کامل با مدل مقنعه خود بیابیم. به گونه ای که جزئیاتی مانند جنس پارچه، طرح و حتی تزئیناتی که روی آن صورت گرفته است با هم دیگر هماهنگ هستند.

  1. ساق دست زنانه بافته شده

ساق دست زنانه بافتنی از مدل های محبوب و پرطرفدار این مشتق از اکسسوری زنانه است. در واقع این مدل را می توان برای روز های زمستانی و پاییزی با ترکیب جالبی از شال گردن زنانه بر تن کرد.