مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

مدل سارافن زنانه

تا کنون ده ها مدل سارافن زنانه طراحی و تولید شده است. اما به جرات می توان گفت این لباس که الگو پایه آن ساده و بی تکلف است نه قدیمی شده و نه بی استفاده.

شما می توانید با گشت و گذاری در بخش خرید سارافن های زنانه فروشگاه دیبامد به خوبی این موضوع را ببینید. در واقع بسیاری از کسانی که می خواهند به راحتی و با صرف کم ترین زمان یک استایل راحت و بی دردسر را داشته باشند بهتر است با انواع مدل سارافن زنانه اشنا شوند:

آشنایی با انواع مدل سارافن زنانه

همان طور که می دانید سارافن ها یک لباس سنتی بودند که توسط دهقانان مورد استفاده قرار می گرفت. ظاهر ساده و بی آلایش آن به قدری در اذهان عمومی خوش نشست که دیگر افراد سطح بالا هم نمی توانستند از پوشیدن آن دل بکنند. رفته رفته این لباس زنانه توانست خود را در همه مکان ها و مناسبت ها به عنوان لباسی مطرح و مورد پسند جای دهد. انواع مدل هایی از این لباس که تا کنون شناخته می شود به شرح زیر می باشد:

  1. سارافن های کوتاه

برای بانوانی که قد کوتاهی دارند یا می خواهند کمی چاق تر دیده شوند، سارافن کوتاه زنانه مناسب است. شما می توانید این سارافن ها را با کمی تغییرات در جزئیات در بازار پیدا کنید. بسیاری از آن ها با یقه برگشته می توانند در هوای گرم تابستانی ظاهری شبیه به یک کت تابستانی را ایفا کنند.

  1. سارافن های بلند

این سارافن ها که تا حدودی ظاهر کلاسیک به خود می گیرند، شما را لاغر تر و کشیده تر نشان می دهند.  می توانند تا حدودی الگوی پایه ای برای انواع سارافن مجلسی باشند. با این همه سارافن بلند زنانه کاربرد های دیگری هم دارد از جمله اینکه می تواند به عنوان لباس کار در برخی محیط های کاری مورد استفاده قرار بگیرد.

  1. سارافن های مورد استفاده در مجالس

شما می توانید بسیاری از مدل های سارافن مجلسی زنانه را بیابید که در یک سه چیز مشترکند:

  • استفاده از پارچه های نفیس
  • الگوی شیک
  • منقش به هنر های موجود در بخش مد و هنر های دستی شامل گلدوزی و …

مورد آخر را شما می توانید در انواع مدل سارافن سنتی زنانه نیز بیابید.

  1. سارافن های راحت و نخی

این سارافن ها برای زمان هایی که در منزل می خواهید شیک و مرتب باشید کاربرد دارند. شما می توانید انواع سارافن خانگی زنانه را بدون پوشیدن زیر سارافنی استفاده کرده و تنها آن را با یک بند در قسمت جلو به هم دیگر گره بزنید.

کاربرد اصلی که سارافن های خانگی دارند این است که می توانند در مواقع ضروری لکه های لباس زیرین شما را بپوشانند. همچنین شما می توانید نمونه های آستر دوزی شده آن را در هنگام تمیزکاری و انجام کارهای خانه بر تن کرده و از این بابت که به دیگر لباس شما آسیبی نمی رسد راحت باشید.

بسیاری از مادران در هنگام شیردادن نوزاد خود از سارافنی استفاده می کنند تا بتوانند با خیال راحت و بدون نگرانی از آلودگی لباس های دیگر خود کودک شان را در آغوش بگیرند.