مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

مدل سارافن جلو بسته

در حالی که این روزها طرفداران سارافن زنانه روز به روز بیشتر می شود، محبوبیت انواع مدل سارافن جلو بسته هم بالاتر می رود. در این اثنا راه های زیادی وجود دارد تا شما از سارافن خود استفاده کنید.

همواره نکته ای که بعد از انتخاب سارافن ها به ذهن ما خطور می کند، این است که چه لباس زنانه دیگری را می توانیم به همراه مدل سارافن جلو بسته بپوشیم. این موضوع می تواند از آن جایی که می خواهیم شیک و با اعتماد به نفس به نظر برسیم، مهم باشد. بنابراین بهتر است با دقت بیشتری دست به خرید این مدل از سارافن خود بزنیم. زیرا می تواند نقش بسزایی در استایل ما داشته باشد.

انواع مدل سارافن جلو بسته

برای خرید یک سارافن باید قبل از آن بدانیم که ناخودآگاه  قصد داریم بر لایه های لباسی که روی هم دیگر بر تن می کنیم می افزاییم. این مسئله می تواند از این جهت مناسب باشد که خود به خوبی با رنگ ها و برش ها و همچنین مدل های لباس آشنایی داشته باشیم.

در واقع به کارگیری و استفاده از سارافن به عمق ظاهری شما می افزاید و از طرفی شما را فردی محافظه کار و مبادی آداب نشان می دهد. مدل هایی از سارافن که در همه جا و همه کشور ها مطرح شده و مورد استفاده قرار گرفته است به شرح زیر می باشد:

  1. سارافن های ساده و بی نقش

برخورداری و پوشش این مدل سارافن جلو بسته می تواند شما را فردی نشان دهد که ایده آل گراست و می خواهد تنها فعالیت حرفه ای خود را نشان دهد. در واقع می خواهد شما را از ظاهر رها کرده و به آن چه که دارید معطوف کند. برش های این مدل از سارافن ها عمودی و اگر سارافن زنانه بلند باشد، در انتها کمی فون دار است.

  1. سارافن های فون دار و کلوش

هنگام پوشیدن دامن کلوش این نگرانی برای بانوان وجود دارد که کمی چاق تر دیده شوند. در حالی که استفاده از سارافن هایی با انتهای کلوش می تواند شما را متعادل تر نشان دهد. در واقع بالاتنه چسبان آن ها باعث می شود لاغرتر دیده شوید و پایین تنه کلوش آن می تواند درست به وقار و زنانگی دامن های کلوش باشد.

  1. لباس های کاری

این مدل سارافن جلو بسته می تواند کاملا برای محیط های کاری و فضاهایی که شما نیاز به یک پوشش دارید مناسب باشد. اگر جنس این سارافن ها از چرم و یا پارچه های ضخیم باشد قطعا بستن بند هایی که در پشت آن ها تعبیه شده است می تواند از سنگینی بار ناشی از آن ها بکاهد.

برای این منظور می توانیم از مواردی نظیر سارافن هایی که در محیط گاوداری ها استفاده می شود، نام برد.

همچنین شما می توانید در مواقعی که قصد انجام کار ها در منزل دارید نیز از انواع مدل سارافن جلو بسته استفاده کنید که می تواند به عنوان سارافن زنانه خانگی استفاده کنید. این سارافن ها می توانند از پارچه های نخی و مدل های راحت و اورسایز باشد.