مشاهده همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

مدل دامن

دامن های زنانه از زمان های قدیم وجود داشته و به عنوان یک آیتم زنانه شناخته می شده به طوری که انواع مدل دامن را می توان پاسخی به تقاضای متعدد استفاده از آن دانست.

سبک ها و استایل های متعددی که امروزه برای دامن زنانه شناخته می شود، از حجیم بودن و یا راسته بودن، می توانند دور کمر بسته شوند، قسمتی از پا یا همه پاها را بپوشانند و استایل خاص خود را برای فرد ایجاد کنند.

شما با جستجوی کامل در میان انواع مدل دامن و الگو های مختلف آن در دیبامد می توانید دامن مورد علاقه خود را خریداری کنید. تنها باید به این نکته دقت کنید که شکل و فرم اندام خود را در هنگام انتخاب دامنی که قصد خریدن آن را دارید مد نظر داشته باشید.

انواع مدل دامن

آیا می دانستید که مدت ها دامن یک لباس یونیسکس به حساب می آمد به طوری که مردان هم دامن می پوشیدند؟ همچنین آیا می دانستید یکی از مهم ترین آیتم های تاثیر گذار در عرصه مد لباس زنانه و ترند های آن همین دامن ها بوده اند؟ تا کنون 21 مدل دامن شناخته شده است که ما در اینجا به تعدادی از ان ها اشاره می کنیم:

  1. دامن های فون دار

کسانی که فرم بدن شان به شکل گلابی است به خوبی می توانند از این مدل استفاده کنند. در واقع دامن فون دامنی است که به این فرم از اندام زنانه تعادل می بخشد. الگوی این دامن با کمی تغییرات از دامن ساده زنانه به دست می آید. به این صورت که در قسمت پهلو چند سانت آزاد تر در نظر گرفته می شود تا فرمی زنگوله ای پیدا کند.

  1. دامن های نامتقارن

طراحی این دامن ها و در اصل الگوی آن ها به صورت نامتقارن طراحی می شود. در واقع این دامن ها را گاهی به صورت مورب به طوری که یک طرف آن بلند تر از طرف دیگر و برعکس برش می زنند. اگر شما می خواهید تاکید و توجه را از روی یک پای خود برداشته و به پای دیگر بدهید بهتر است از این  مدل دامن خریداری کنید.

  1. دامن های پلیسه

یک دامن پلیسه هیچ گاه از مد نمی افتد. در واقع این دامن ها با چین های زیبایی که دارند می توانند تا مدت ها در کمد لباس زنانه جا خوش کرده و باقی بمانند. الگوی این دامن ها همان دامن های راسته است با این تفاوت که برایشان از قبل پارچه سازی شده و به صورت پلیسه ای درآمده اند.

این مدل دامن را می توان برای افراد لاغر اندام و کسانی که تمایل به تغییرات زیبا در استایل ساده خود دارند پیشنهاد کرد.

  1. دامن های کلوش

این نمونه از دامن های زنانه از مدل های قدیمی و بسیار پر کاربرد دامن دخترانه و زنانه است. در واقع این دامن را می توان به گونه ای بازی با فرم دایره ای در نظر گرفت. به این ترتیب که چند مدل از آن ها وجود دارد: