مشاهده همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

مدل تیشرت زنانه

انواع مدل تیشرت زنانه به عنوان یک لباس راحت و غیر رسمی شناخته می شوند. تیشرت ها در واقع آیتم های لباسی هستند که می توانند همواره، در همه فصول و برای هر زمانی مناسب باشند و از مد نروند. همچنین بسیاری از زنان جوان دوست دارند از تیشرت زنانه در استایل های رسمی خود هم استفاده کنند. از این روست که می توان تیشرت ها را به عنوان یکی از منعطف ترین لباس ها در کمد لباس زنانه و مردانه قلمداد رد.

انواع مدل تیشرت زنانه

تا به امروز مدل های متنوعی از تیشرت ها برای بانوان طراحی شده است. همچنین استایل های مختلفی نیز با استفاده از آن ها در میان جداول مد و فشن به چاپ رسیده است. شما می توانید انواع این تیشرت ها را در سایت دیبا مد خریداری کنید. این مدل ها عبارتند از :

  1. تیشرت های یقه دار

این مدل از تیشرت زنانه از آن جایی زیباست که بسیاری از زنان را شیک و خوش ایست نشان می دهد. از این روست که بسیاری از ما در هنگام انجام فعالیت هایی نظیر انجام فعالیت های ورزشی تمایل به پوشیدن این گونه از تیشرت ها را داریم. یک پولوشرت زنانه می تواند مثال خوبی از این تیشرت ها باشد. رنگ سفید آن به همراه یک شلوار جین می تواند تا حد زیادی به پوشش شما جلوه و زیبایی ببخشد.

  1. تیشرت های گره ای

شما با کمک این نمونه از تیشرت های زنانه می توانید به آسانی یک گره را بر روی شکم خود ایجاد کرده و ظاهری متفاوت ایجاد کنید. این تیشرت که اغلب مورد علاقه بانوان جوان است به راحتی با انواع شلوار و شلوار ک زنانه از جنس جین ست می شود. همچنین شما می توانید انواع صندل زنانه و کفش های تابستانی را با آن امتحان کنید.

  1. تیشرت های پسرانه

این مدل تیشرت زنانه درست همانند یک تیشرت مردانه است. تنها با این تفاوت که سرشانه های آن کمی کوچکتر از مدل های واقعی آن یعنی انواع تیشرت پسرانه است. عموما به این مدل از تیشرت ها، تیشرت های boyfriend یا دوست پسری گفته می شود. مانند این است که از سر محبتی که بین یک زوج در جریان است لباس های هم دیگر را به صورت قرضی بر تن نمایند.

در واقع شما می توانید با این مدل دقیقا مانند یک تیشرت اورسایز رفتار کنید.

  1. تیشرت های یقه گرد

معمولی ترین مدل تیشرت زنانه همین تیشرت های یقه گرد هستند که ظاهری ساده اما فوق العاده شیک دارند. شما می توانید این مدل را در حالت یک تیشرت ساده و یا یک تیشرت طرح دار مشاهده کنید. رنگ سفید این تیشرت ها می تواند مکمل بسیار کاربردی در انواع استایل های روزمره شما باشد. از ویژگی های خوب این تیشرت ها این است که به هر فرم اندام و چهره تناسب دارد.

  1. تیشرت یقه هفت

تیشرت های یقه هفت ظاهر بسیار زیبایی را برای شما ایجاد می کنند. آن ها گردن شما را بلند تر و فرم صورت شما را کمی کشیده تر و نزدیک به فرم چهره بیضی شکل نشان می دهند.