مشاهده همه 3 نتیجه

نمایش 9 24 36

مدل توربان زنانه

انواع مدل توربان زنانه دوباره ترند شده اند. اگر می خواهید با خرید یک توربان موهای خود را حالت داده و بپوشانید بهتر است راهنمای زیر را با دقت مطالعه کنید.

توربان ها و روسری زنانه با حالت گره ای زیر چانه این روزها بسیار مد شده اند و مورد توجه قرار گرفته اند. ما به شما یاد می دهیم که چگونه به بتوانید از توربان زنانه به خوبی استفاده کنید.

توربان ها ممکن است کمی شما را به یاد مد سال های دهه 60 میلادی بیاندازند. زمانی که پوشیدن موها و بستن سر با کمک یک هدبند زنانه به همراه پوشیدن لباس های مدرن مد شده بود. نتیجه این کار ترکیبی هیجان انگیز از سبک هایی پر زرق و برق بود که سبک سنتی و جدید را با هم دیگر تلفیق کرده بود.

انواع مدل توربان زنانه و روش های استفاده از آن ها

اگر شما یک توربان از دیبامد خریداری کرده اید و نمی دانید باید چگونه از آن استفاده کنید با دانستن مدل دقیق آن می توانید نحوه استفاده از آن را در ادامه بیابید:

روسری های کوچک

شاید بتوان یکی از زیباترین و قدیمی ترین مدل توربان زنانه را یک روسری کوچک دانست .

  1. ابتدا آن را به شکل مثلث تا بزنید.
  2. نوک روسری را بالای سر قرار داده و دو انتهای آن را در سمت چپ و راست در دست ها نگه دارید.
  3. انتهای آن را در مرکز سر خود گره داده و آن را نزدیک ریشه ها و درست بالای پیشانی بکشید.
  4. انتهای دیگر را گرفته و گره دیگری به گردن خود ببندید.
  5. انتهای روسری را زیر آن برده و همین کار را با نوک مثلت هم تکرار کنید.

حالا شما یک مدل توربان زنانه شیک دارید.

توربان های کلاهی

گاهی یک توربان کاملا شبیه به یک کلاه زنانه است. شما می توانید آن را به طریق یک کلاه مورد استفاده قرار دهید. برای این منظور شما می توانید موارد زیر را تجربه کنید.

  1. باز گذاشتن موها

اگر می خواهید تنها با پوشیدن یک مدل توربان زنانه به شکل کلاه راحت باشید، بهتر است موهای خود را از زیر آن آزاد کنید. در مواقعی که می خواهید از توربان به عنوان یک اکسسوری زنانه تزئینی استفاده کنید، این حالت بسیار مناسب است.

  1. پوشاندن کل سر

این روش یک حالت مناسب برای روز هایی است که احیانا موهای خود را نتوانسته اید تمیز کنید. یا مدل آن به گونه ای است که پوشاندن آن بهتر است. برای این منظور می توانید تمام یا قسمت زیادی از موهای خود را در زیر یک مدل توربان زنانه مخفی کنید. کسانی که برایشان این سوال مطرح است که توربان زنانه چیست؟ باید گفت در واقع توربان ها عمامه هایی بودند که سیک های هندی با آن ها موهای خود را می پوشاندند.

هدبند های توربانی

این مدل درست شبیه به این است که شما بخواهید یک روسری را به شکل یک هدبند زنانه پارچه ای روی سر خود ببندید. به این صورت که انتهای آن نیز می تواند پشت سر و یا روی گردن شما گره بخورد.