مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

مدل بلوز مجلسی

مدل بلوز مجلسی به اندازه مجلسی که می خواهید در آن شرکت کنید، از اهمیت بالایی برخوردار است . در حالی که سبک لباس پوشیدن شما می تواند لباس شما را کاملا متحول کند، بلوز زنانه به همان میزان نقش مهمی دارد. طراحان مد در سراسر جهان هر روزه بر روی نحوه فرم و طراحی این بلوز ها تحقیق و پژوهش می کنند. زیرا مدل بلوز مجلسی از مهم ترین آیتم های شوروم های مزون هایی است که آن ها برای آن کار می کنند.

شما می توانید به همراه خرید اینترنتی یک بلوز مجلسی زنانه از دیبا مد، با سبک ها و ایده های مختلفی که برای پوشش این لباس زنانه زیبا مد شده است نیز آشنا شوید.

انواع مدل بلوز مجلسی زنانه:

شما با انتخاب مدل بلوزی که در یک مهمانی بر تن می کنید، می توانید به راحتی خودتان را به دیگران نشان دهید. همچنین با انواع مدل هایی که در ادامه این بخش آمده است، می توانید علاوه بر شیک بودن احساس راحتی و سبکی هم داشته باشید.

  1. بلوز های جواهر دوزی شده:

این مدل بلوز مجلسی به اندازه جواهر ها و اپلیکه هایی که در دوخت و تزئین آن ها به کار رفته است، از اهمیت بالایی برخوردارند. در حالی که سبک و استایل شما باز هم حرف آخر را می زندف اما این بلوز ها می توانند به کلی استایل شما را تحت تاثیر قرار دهند.

انتخاب دیگر آیتم هایی که با این مدل از بلوزها نظیر انواع شلوار زنانه و دامن مجلسی بسیار حساس و دقیق است. زیرا می تواند به آسانی شما را در معرض انتقاد سبک شناسان مد قرار دهد.

  1. بلوز های آستین بلند:

از انواع بلوز آستین بلند، مدل های چسبان و یقه اسکی را می توان از پرطرفدار ترین نمونه های بلوز استین بلند دانست. این ایتم همواره قطعه ای از مد روز است. شما می توانید به همراه این مدل بلوز مجلسی زنانه، از انواع سارافون زنانه نیز استفاده نمایید.

بلوز های آستین بلند می توانند شما را لاغر تر نشان دهند. بازوهای شما را بپوشانند و انتخاب مناسبی برای رفتن به یک مهمانی رسمی باشند.

  1. بلوز های یقه برگشته:

در واقع انواع شومیز زنانه را می توان نمونه ای از این مدل بلوز مجلسی زنانه دانست. یقه موجود و طراحی شده در این بلوز ها می توانند ویژگی های اندامی شما را برجسته کنند. به شما شکل و شمایل اندام ساعت شنی را بدهند و حتی گردن شما را بلند تر نشان دهند.

امروزه تفاوت رنگ یقه و بلوز نیز به تازگی به یکی از ترند های پر طرفدار و زیبا تبدیل شده است. زیرا با این مدل از بلوز ها شما می توانید از تنوع بیشتری در انتخاب اکسسوری زنانه برخوردار باشید.

  1. بلوز هایی با پشت عریان:

این بلوز ها که در میان ایرانیان به تازگی جای خود را باز کرده اند، در واقع بلوز هایی هستند که کاملا پوشیده هستند اما در قسمت پشت از یقه و به صورت هلالی وار باز هستند. به این ترتیب استفاده از لباس زیر زنانه نیز در پوشش این بلوز ها با دقت بیشتری باید باشد.