مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

مدل بلوز لمه

انتخاب مدل بلوز لمه امری مهم و حساس است. اگر تصمیم به پوشیدن این بلوز زنانه زیبا گرفته اید، باید به درستی بدانید که انتخاب اشتباه مدل آن و دیگر آیتم های لباسی ای که با آن می خواهید استفاده کنید، می تواند شما را در معرض قضاوت های دیگران قرار داده و به کلی وجهه شما را از بین ببرد.

بلوز زنانه لمه از آن جایی که براق است می تواند سهم عمده ای را در زیبایی و ظاهر استایل شما ایفا کند. در واقع این بلوز ها می توانند شما را با اختلاف زیادی در معرض دید عموم قرار دهند.

برای خرید اینترنتی بلودز لمه از فروشگاه اینترنتی دیبامد بهتر است راهنمای زیر را مطالعه کنید. این راهنما به شما کمک می کند تا با آسودگی بیشتری دست به انتخاب بزنید.

انواع مدل بلوز لمه:

ویژگی های کلی بلوز های لمه به پارچه های لمه که در دوخت آن  به کار رفته است، باز می گردد. شما با دیدن این بلوز ها در همان نگاه اول جذب براقیت و انعکاس نور و سایه هایی می شوید که با چین ها و شکن های این لباس زنانه نمایان می شوند.

  1. مدل های ساده و بدون نقش:

بسیاری بر این باورند که برای داشتن یک لباس زیبا با پارچه های لمه که خود می توانند بسیار پر کار دیده شوند، باید مدل های ساده ای را با آن طراحی کرد. به عنوان مثال بلوز هایی که هیچ طرحی نداشته و یا بدون برش برای انتقال پنس ها هستند. این بلوز های ساده می توانند برای عموم سنین از جمله جوان تا پیر مناسب باشند.

  1. بلوز های دراپه:

انتخاب و پوشش مدل بلوز لمه ای که از برش دراپه برخوردار است به جسارت زیادی احتیاج دارد. این لباس علاوه بر تقویت ویژگی های اندامی شما می توانند همه استایل پوششی شما را تحت تاثیر قرار دهند. به عبارتی دیگر از دیده شدن لباس های دیگری شما نظیر دامن و یا شلوار زنانه ای که به همراه آن ها پوشیده اید، بکاهند. این مدل بلوز مجلسی زنانه می تواند برای افرادی که لاغر هستند و می خواهند کمی درشت تر به نظر برسند، کاملا مناسب باشند.

  1. بلوز های یقه دار لمه :

ایجاد یقه های برگشته با کمک پارچه های لمه می تواند به درخشان بودن و چشم گیر بودن این بلوز ها بیفزاید. در واقع باز هم یک اقدام جسورانه است که این بار تاکید بیشتری در نواحی بالا تنه و به خصوص ناحیه گردن را نمایان می کند.

  1. رنگ های بلوز های لمه:

انتخاب رنگ در مدل بلوز لمه می تواند نقش زیادی در نشان دادن و یا رفع عیوب اندامی باشد. در واقع افراد لاغر و یا چاق می توانند بسته به ویژگی های خود از این بلوز مجلسی زنانه استفاده کنند، زیرا این پارچه های لمه خاصیت کشسانی فوق العاده ای دارند. اما نکته حائز اهمیت دراین جا انتخاب رنگ آن است به اینر ترتیب که :

  • افراد لاغر بهتر است از رنگ های روشن آن همچون : صدفی، سفید، ابی روشن و…
  • افراد چاق از رنگ های تیره مانند : مشکی ، ذغال سنگی، سورمه ای و ..

استفاده کنند.