مشاهده همه 8 نتیجه

نمایش 9 24 36

مانتو کیمونو

رنگ های زیبا و جذاب مانتو کیمونو برای فصل تابستان در راه اند. رنگ های جذاب، متنوع که برای بانوان جذاب و شیک پوش در نظر گرفته شده اند. همچنین استفاده از بهترین مدل های پارچه و طراحی های بامزه نیز خود به تحمل هوای گرم کمک کرده و به شما امکان تحرک آزادانه تری را می دهد. همچنین بسیاری از فشن بلاگر ها که در حوزه مد اسلامی فعالیت می کنند، این مانتو ها را به دیگران توصیه می کنند. آن ها می توانند همچنین به بانوان محجبه نشان دهند که چه راه ها و استایل هایی وجود دارد که با آن ها می توانند مانتو کیمونو خود را امتحان کنند.

در عین حال آیتم های بسیاری برای هماهنگ کردن با این مدل مانتو شما وجود دارد. شلوار زنانه مجلسی، کفش کتانی برای یک پیاده روی عصرگاهی، کفش های پاشنه بلند برای مهمانی ها و انواع بلوز زنانه برای همراهی جهت پوشاندن دست ها.

روش های استایل بندی با مانتو کیمونو

در ادامه می توانید قبل از خرید هر مدل از مانتو کیمونو با روش هایی که می توان از این مانتو زیبا در استایل بندی خود استفاده کرد، آشنا شوید:

  1. انتخاب روسری

روسری و شال زنانه گزینه ها و آیتم های مهم در هنگام انتخاب و پوشش انواع مانتو زنانه از جمله مدل های کیمونویی آن است. سعی کنید از مدل هایی از شال استفاده کنید که رنگارنگ هستند و از موتیف ها و پترن های جذابی برخوردارند. همچنین استفاده از انواع اکسسوری زنانه که با این شال و روسری زنانه شما از نظر رنگی تطابق دارند، می توانند به ظاهر شما جذابیت فوق العاده ای ببخشند.

بسیاری از شال های تابستانی از موادی همچون ابریشم، ساتن، شیفون و جرسه تهیه شده اند. همچنین هر کدام از آن ها کاربرد های مخصوص به خود را دارند.

به یاد داشته باشید ترکیب مناسب شال و مانتو کیمونو شما می تواند نشانه ای از زنانگی و حس خوب شیک پوشی را با خود به همراه داشته باشد. ترکیب مناسب این دو آیتم می تواند هر بانوی شیک پوشی را زیبا و جذاب تر کند. با این همه سلیقه شخصی خود را در انتخاب رنگ و نحوه بستن شال نادیده نگیرید.

  1. انتخاب رنگ

تصور کنید که می خواهید برای یک مناسبت ملی مانند عید باستانی نوروز یک مانتو کیمونو خریداری کنید. شما می توانید از انواع رنگ های زیبا و جذاب و ترکیب بندی دلچسب آن ها استفاده کنید. ما نیز در این جا قصد داریم تا شما را با انواع ترکیب های رنگی که می توانید با این مانتو و سایر آیتم های کمد لباس زنانه داشته باشید آشنا تر کنیم.

  • از مانتو مجلسی های بلند کیمونویی گرفته تا پیراهن کیمونو زنانه هایی که به تازگی مد شده اند، مدل های گل گلی آن هیچ گاه قدیمی نمی شوند.
  • انتخاب رنگ های پاستلی نظیر صورتی و آبی آن نیز از دیگر انتخاب های مناسب رنگی است.
  • تطابق رنگ مانتو کیمونو شما با رنگ یکی از موتیف های مورد استفاده در شال و هر مدل اکسسوری که استفاده می کنید.