مشاهده همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

مانتو زنانه ساده

اصولا هر بانوی شیک پوشی به وجود یک مانتو زنانه ساده در کمد لباس خود احتیاج دارد. علت این موضوع برمی گردد به راحتی و سادگی که همه ما برخی از اوقات به دنبال آن هستیم. هیچ یک از ما دوست ندارد که یک لباس شلوغ و پر کار را برای بیرون رفتن از منزل بر تن کند. یا بخواهد آن لباس را در یک بعد ازظهر تابستانی برای رفتن به یک کافی شاپ بپوشد.

یک مانتو ساده می تواند یک مانتو اداری باشد و یا یک مانتو اسپرت. در هر حال معیارهایی وجود دارد که می تواند به شما این امکان را بدهد که به یک لباس ساده و به لباسی دیگر غیر ساده بگویید.

ویژگی های یک مانتو زنانه ساده

“زیبایی در سادگی است” تنها شعار دیبامد نیست. شعار بسیاری از طراحان و مینمالیست های مطرح جهان همچون ویکتوریا بکهام  نیز هست. در هر حال مانتو زنانه در ایران کاربرد زیادی دارد. گاه از آن در محیط هایی مانند اداره، مکان های عمومی و مکان های آموزشی به عنوان یک لباس رسمی یاد می شود. پس بهتر است اصول مربوط به شناسایی و کاربرد یک مانتو زنانه ساده را به خوبی بشناسیم:

به چه مانتویی مانتو ساده گفته می شود؟

در واقع یک مانتو ساده را می توان از موارد زیادی تشخیص داد مانند:

  • مانتویی با برش های قرینه و کلاسیک
  • عدم داشتن یقه های غیر قرینه و یا نا متناجس به جای داشتن یقه های ساده و کلاسیک
  • تک رنگ بودن
  • صاف و ایستاده

در هر صورت شما خود به خوبی می توانید این مانتو ها را شناسایی کنید.

چه رنگ هایی برای مانتو زنانه ساده مناسب است؟ 

عموما کسانی که یک مانتو ساده بر تن می کنند، تمایل دارند از رنگ های ساده ای نظیر رنگ های خنثی و یا تیره استفاده نمایند. در این صورت مانور بیشتر را روی اکسسوری زنانه ای که همراه با آن بر تن می کنند، می دهند. شما می توانید همین موضوع را با موارد دیگری نیز امتحان کنید.

نظیر ترکیب دامن کلوش با مانتو ساده و یا شلوار زنانه های مدل دار به همراه یک مانتو زنانه ساده.

مانتو های ساده را کی و کجا بپوشیم؟

بسیاری از ما برای رفتن به دانشگاه و محیط های رسمی مانند محل کار نیاز به یک مانتو ساده داریم. مانتویی که توجه دیگران را از ظاهر ما گرفته و به خود ما معطوف می کند. در هر حال این ما هستیم که با این انتخاب ها خود را به خوبی به دیگران معرفی می کنیم. یکی از بهترین گزینه ها برای پوشیدن مانتو زنانه ساده وقت هایی است که زمان زیادی را نمی خواهیم به لباس پوشیدن خود احتصاص دهیم. در واقع ما می خواهیم یک تن پوش ساده و زیبا را تنها در همان زمان و بدون صرف وقت بر تن کنیم.

مزیت های مانتو های ساده

  1. هیچ گاه از مد نمی افتند
  2. با هر اکسسوری ست می شوند
  3. می توان از آن ها چندین مرتبه استفاده کرد
  4. در موارد زیادی می توان آن ها را پوشید.