مشاهده همه 14 نتیجه

نمایش 9 24 36

مانتو جلو باز

مدتی است که مانتو جلو باز توانسته محبوبیت زیادی در میان انواع مدل های مانتو زنانه به دست آورد. این مانتو ها می توانند به سادگی به عنوان یکی از آیتم های کارشده مزون های ایرانی معرفی و رونمایی گردند. جالب این جاست که وقتی این مانتو ها برای اولین بار به بازار آمدند، با مخالفت ها و نقد زیادی روبرو شدند. اما طولی نکشید که این مانتو ها راه خود را به کمد لباس زنانه بانوان ایرانی باز کردند.

از آن جایی که مانتو یک مدل لباس است که در ایران از کاربرد فراوانی برخوردار است. مثال هایی که شما در ادامه این مقاله از سایت دیبامد و قبل از خرید انواع مانتو جلو باز می خوانید، برای بانوان ایرانی تنظیم شده است.

استایل های متنوع با مانتو جلوباز

از مزیت های استفاده از مانتو های زنانه جلو باز این بود که این مانتو ها می توانند به آسانی در انواع استایل ها مورد استفاده قرار بگیرند. به عنوان مثال مانتویی که جلوی آن بدون دکمه طراحی شده است می تواند در این استایل ها به زیبایی هرچه تمام تر بدرخشد:

  • کلاسیک
  • خیابانی
  • رمانتیک
  • کژوال

روشهای پوشیدن مانتو جلو باز

قطعا روش های پوشیدن یک مانتو جلو باز به استایلی که انتخاب کرده اید، بستگی دارد. با این حال می توان این موارد را به بخش های زیر تقسیم کرد:

اگر می خواهید در یک استایل کلاسیک باشید

بهتر است از یک دامن ساده زنانه استفاده کنید. این موضوع از آن جایی اهمیت دارد که شما می خواهید توجه دیگران را به خطوط عمودی در لباس خود و ایستایی بیشتر فرم بدنی خود معطوف کنید.

از این موارد می توان به پوشیدن شلوار زنانه های تنگ و چسبان هم اشاره کرد.

اگر می خواهید یک استایل خیابانی داشته باشید

قطعا یک استایل خیابانی را می توان به همراه یک مانتو جلو باز و به همراه یک تونیک زنانه تشکیل داد. شما می توانید آزاد و راحت و با استفاده از این مدل ها یک پوشش باورنکردنی و زیبا را برای خود بسازید. کفش های کتانی، شلوار جین زنانه و انواع اکسسوری های زیبا همچون شال های کنفی و روسری های بلند زنانه را می توانید به مدد بگیرید. مانتویی که جلوی آن باز است می تواند تا حد زیادی شما را شیک و در عین حال بی قید و بند نشان دهد.

اگر می خواهید رمانتیک به نظر برسید

قطعا استفاده از دامن های چین دار در زیر مانتوی جلو بازی که می پوشید شما را رمانتیک تر و احساساتی تر نشان می دهد. شما می توانید با استفاده از به کارگیری انواع رنگ ها و نحوه انتخاب انواع هدبند زنانه به همراه شال خود حالت شاعرانه تری از خود را به معرض دید دیگران قرار دهید.

برای داشتن یک استایل کژوال

اگر شما می خواهید در محیط کار خود از یک مانتوی جلو باز ساده استفاده نمایید، بهتر است از یک شلوار جین تیره به همراه مقنعه زنانه ای که قواره بلندی دارد استفاده نمایید. این استایل کمی شبیه به استایل های دانشجویی است اما می تواند شما را تا حد زیادی به ایده آل کژوالی که می خواهید نزدیک نماید.